بازی ها

بازی جدید god of war

گیم پلی God of War: Ragnarok

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

God of War: Ragnarok یک بازی ویدئویی آینده است که توجه و هیجان گیمرهای سراسر جهان را به خود جلب کرده است. این قسمت جدید که دنباله‌ای بر نسخه تحسین‌شده 2018 یعنی گاد آف وار است، نوید ارائه یک تجربه بازی حماسی و همه‌جانبه را می‌دهد. بازی جدید god of war

خلاصه داستان بازی

داستان خدای جنگ: راگناروک در دنیای اساطیر اسکاندیناوی، سفر کریتوس، خدای سابق یونانی که به جنگجوی نورس تبدیل شد، و پسرش آترئوس را دنبال می‌کند. بازی در طول رویداد آخرالزمانی معروف به Ragnarok اتفاق می‌افتد، جایی که خدایان و هیولاها در نبردی برای برتری با هم درگیر می‌شوند.

انتظار می‌رود مکانیزم‌های گیم‌پلی شبیه به نسخه‌های قبلی خود باشد، با توالی‌های مبارزه شدید و عناصر حل‌کننده پازل. بازیکنان بار دیگر کریتوس را در حالی که تبر نمادین لویاتان خود را در دست می گیرد. و با دشمنان مهیب مبارزه می کند، کنترل خواهند کرد. علاوه بر این، آترئوس نقش برجسته تری را در مبارزه ایفا می کند و توانایی های رو به رشد خود را به نمایش می گذارد زیرا در طول ماجراجویی خطرناک پدرش به او کمک می کند.

<yoastmark class=

گاد آف وار رگناروک

پیش‌بینی می‌شود که این روایت در حین کاوش در موضوعاتی مانند رستگاری و سرنوشت، عمیق‌تر به رابطه پیچیده بین کریتوس و آترئوس بپردازد. هنگامی که آنها در مناظر خائنانه پر از موجودات افسانه ای و خدایان باستانی حرکت می کنند، بازیکنان شاهد عواقب اعمال خود خواهند بود.

God of War: Ragnarok با جلوه های بصری خیره کننده، داستان سرایی همه جانبه و مکانیک های گیم پلی مهیج، آماده تبدیل شد به یکی از مورد انتظارترین بازی های اخیر است. طرفداران مشتاقانه منتظر انتشار آن هستند تا در کنار کریتوس و آترئوس سفری فراموش نشدنی دیگر را آغاز کنند تا با بزرگترین چالش خود روبرو شوند.

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا