پیش بینی فوتبالفوتبالورزشی

برسی یازی یوونتوس و اسپورتینگ در لیگ اروپا(ترکیب+آنالیز و …)

دور حساس لیگ اروپا

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دیدار 1/16 لیگ اروپا

در این مرحله حساس از لیگ اروپا امسال، تیم پرطرفدار یوونتوس به مصاف تیم اسپورتینگ پرتغال میرود. هر دو تیم شانس صعود به مرحله بعد را به یک اندازه تقریبا دارند. هر دو تیم به دلیل سوم شدن در گروه خود در مسابفات لیگ قهرمانان، به این لیگ راه پیدا کردند. تیم یووه در گروه خود با پاریس سنت ژرمن و بنفیکا و مکابی اسرائیل همگروه بود. آن ها توانستد فقط 3 امتیاز در این گروه بدست بیاوردند و بالاتر از مکابی به این لیگ راه پیدا کردند.
همچنین اسپورتینگ لیسبون نیز در کنار تاتنهام و اینتارخت فرانکفورت با امتیاز 7 به رتبه سوم رسید و وارد لیگ اروپا شد.

یوونتوس
یوونتوس

آنلایز آخرین بازی دو تیم یوونتوس و اسپورتینگ

یوونتوس امسال از سخت ترین سال های خود را پشت سر میگدارد. آنها به دلیل تخلفات در پرونده ها و قرارداد های خود دچار کسر امتیاز شدند که باعث شد آن ها چندین پله سقوط کنند. یوونتوس در آخرین بازی خود با نتیجه 2 بر 1 از لانتزیو باخت و با باخت به مصاف این مسابفات میرود. یووه در لیگ ایتالیا در رتبه 7 ام قرار دارد و برای کسب سهمیه سال بعد چمپیونر لیگ تلاش میکند.
همچنین یوونتوس در 3 بازی خارج از لیگ ایتالیا گلی نخورده است و با کلین شیت تمام این 3 مرحله را پشت سر گذاشته است.

اما در آن طرف، اسپورتینگ در رده 4 ام لیگ پرتعال است، اما در 3 بازی داخلی خود باختی تجربه نکرده است. آن ها بازی آخر خود را 4 بر 3 برده اند.

ترکیب یوونتوس و اسپورتینگ

  • یوونتوس (3-4-3): شزنی | دنیلو، برمر، الکس ساندرو | کوادرادو، لوکاتلی، رابیو، کوستیچ | دی ماریا، ولاهوویچ، کیه زا
  • اسپورتینگ لیسبون (3-4-3): آدان | سن ژوسته، ایناسیو، ماتئوس | اسگایو، اوگارته، گونسالوس، سانتوس | ادواردز، پائولینیو، ترینکائو

باز ی یوونتوس و اسپورنینگ پس فردا شب پنجشنبه 24 فروردین ساعت 22:30 برگ زار می ش ود. شما میتوانید انواع بازی های ورزشی را به صورت انلاین از سایت ها و اپلیکیشن های معتبر تماشا کنید و لذت ببرید.

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا