حاشیه

دعوای مهدی طارمی با سحر قریشی

رابطه سحر قریشی با امیرتتلو خواننده پاپ ایرانی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دعوای مهدی طارمی با سحر قریشی حواشی زیادی برای این دو ایجاد کرد. در پی اطلاعاتی که درفضای مجازی از رابطه پنهانی سحر قریشی و مهدی طارمی به وجود امده است. حواشی های زیادی را به دنبال داشت. ابتدا هردو این رابطه را تکذیب کردند. اما بعد از مدتی با پخش شدن فیلم آنها در فضای مجازی که در مرکز خرید در قطر بود این رابطه لو رفت. با انتشار عکس دونفره مهدی طارمی با سحر قریشی بحث ازدواج آن ها را رسانه ای کردند.

مهدی طارمی در تولد خانم قریشی انگشتری که ارزش زیادی داشت را به او هدیه داد که خیلی ها براین باور باشند که آن ها عاشق همدیگر هستند. رایطه مهدی طارمی با سحر قریشی مدت زمانی طول نکشید که با مخالفت خانواده مهدی این رابطه را برای همیشه تمام کرد. با پخش عکس های مهدی طارمی در فضای مجازی شانس و اقبال با مهدی بوده که آن زمان در ایران نبوده و در لیگ پرتغال حضور داشت. برای اطلاع از حواشی بین سحر قریشی و مهدی طارمی با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

دعوای مهدی طارمی با سحر قریشی
دعوای مهدی طارمی با سحر قریشی

رابطه سحر قریشی با امیرتتلو خواننده پاپ ایرانی

در پی انتشار خبر های که در فضای مجازی در رابطه با ازدواج خانم سحر قریشی و امیر تتلو به دست آمده است. خانم سحر و امیر تتلو حواشی زیادی به وجود آوردند. تتلو با منتشر کردن عکس دونفره خودشان در اینستاگرام پیامی را نوشت که جشن عروسی، حنابندان، عقد و پایتختی همه در این عکس خلاصه می شود.  همه یکی شدنمان را در یک قاب ببینند.

بیوگرافی سحر قریشی

سحر قریشی متولد شش دی هزارو سیصدشصت و شش در تهران است. بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. سحر حرفه بازیگری خود را با بازی در فیلم لج ولجبازی آغازکرد و با بازی در سریال دلنوازان به اوج شهرت خود رسید. پدر سحر در آمریگا ساکن است و مادرش در ایران است. خانم قریشی یک برادر دارد که به عنوان عکاس مشغول به کار است.سحر قریشی تاکنون دو بار ازدواج کرده است.

در سن هفده سالگی با آقای مهران اخوان ذاکر و بعد از ده سال زندگی مشترک با خواننده آقای امید علومی ازدواج کرد که پس از جندی ازهم جدا شدند. خبر ازدواج سحر قریشی برای سومین بار در فضای مجازی با مهدی طارمی پخش شد که همه را تکذیب کردند. آخرین خبر ازدواج سحر با خواننده مشهور تتلو بود. به محض یافتن اطلاعاتی در رابطه جدید ازدواج خانم سحر قریشی با ما در همین مطلب مجله بت کلونی همراه باشید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا