فیلم و سریال

نقد و بررسی سریال ناتو

عوامل و مهمان های سریال ناتو

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

نقد و بررسی سریال ناتو را می توانید با تمام جزئیات موجود در مجله ی بت کلونی مشاهده کنید. سریال ناتو به کارگردانی مهدی صفی یار می باشد و از اردیبهشت 1402 در شبکه خانگی به نمایش درآمد. این سریال بازی هیجان انگیزی است که همه بازیکنان را به چالش می کشد تا آن ها از بین خودشان ناتو را پیدا کنند. بازیکنان در این مجموعه با سوالات عجیب و مضحک از یکدیگر انقدر این کار را انجام میدهند تا از میان انها ناتو شناخته شود. مهدی صفی یار تهیه کنندگی این مجموعه را نیز برعهده دارد. برای آشنایی بیش تر با خلاصه ی داستان و بازیگران سریال ناتو با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

نقد و بررسی سریال ناتو
نقد و بررسی سریال ناتو

معرفی سریال ناتو

سریال ناتو با استقبال زیادی روبرو شد. در واقع سریال ناتو توانست مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. ناتو که کارگردان و تهیه کننده ان مهدی صفی یار است، در آن بازیگران معروف و مشهور به یک بازی به نام ناتو می پردازند که این بازی مشابه بازی مافیا است. برای آشنایی بیش تر با عوامل سریال ناتو با ما همراه باشید.

عوامل سریال ناتو

کارگردان خوب سینما سریال ناتو را ساخته است و سراغ نمایش خانگی رفته و مورد تقدیر و استقبال مردم در امده است. مجری این سریال محمد رضا علیمردانی محبوب می باشد. محمد رضا در سال هزار و سی صد و پنجاه و پنجج متولد شد و اکنون شهرت خیلی زیادی دارد. آقای علیمردانی از زمان تولد تا سن چهارده سالگی قادر به حرف زدن بخاطر بیماری لارنژیت نبود. محمد رضا با سعی و تلاش خود توانست بر این بیماری غلبه کند. آقای علیمردانی در حال حاضر موفق ترین صداپیشه  و مجری ایرانی می باشد. علیمردانی در سریال پایتخت 4، گویندگی برنامه دیرین دیرین و مجری گری شب های مافیا و چهل تیکه به شهرت رسید.

مهمان های حاضر در برنامه ناتو

یکی از مهمان های حاضر در برنامه ناتو هومن برق نورد می باشد. هومن در سال هزار و سی صد و چهل و هشت متولد شد. از سریال هایی که هومن در نقش افرینی کرده می توان به سریال دودکش، دزد و پلیس، ساختمان پزشکان، اچمز، جیران و اکتور اشاره کرد.

خلاصه سریال ناتو

در سریال ناتو با چند بازیکن از جمله بازیگران معروف ومشهور روبه رو هستیم. مبلغی پول بر سر میز گذاشته می شود که زمانی که شرکت کنندگان برنده شدند پول به ان ها داده می شود. در این سریال 10 سوال سخت از شرکت کنندگان پرسیده می شود.  در سریال ناتو یکی از مهمانان که هویتش معلوم نیست و تمام سوالات را می داند. اما هیچکس نمی داند ناتو کیست و سه بار فرصت دارند تا ناتو را از بین بقیه پیدا کند.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا