پیش بینی فوتبالفوتبالورزشی

برسی مسابقه ناپولی و آث میلان در لیگ قهرمانان(ترکیب+…)

بازی های لیگ قهرمانان امشب

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دور رفت مرحله 1/4 مسابقات لیگ قهرمانان امسال

در دور برگشت مسابقات لیگ قهرمانان، در مسابقات امشب، ناپولی به مصاف آث میلان میرود. در دیگر بازی این مرحله، در این هفته، رئال مادرید در مقابل چلسی قرار میگیرد.
میلان در بازی رفت موفق شد با نتیجه 1 بر 0 ناپولی را شکست دهد. تک گل این بازی را اسمائیل بن ناصر در دقیقه 40 وارد دروازه ناپولی کرد.

گروه ناپولی در انتدا بسیار سخت تر از گروه میلان بود. آن ها در گروه خود تیم آژاکس و همچنین لیورپول را داشتند و با این حال به عنوان تیم اول به مرحله بعد صعود کردند. اما در آن طرف میلان در گروه خود چلسی و سالبزوگ و همچنین دیناموزاگرب را داشت. آن ها اما به عنوان تیم دوم به مرحله بعد صعود کردند.

اما در مرحله 1/16 این مسابقات، میلان به مصاف تیم تاتنهام رفت. آن ها توانستد این بازی سخت تر با نتیجه 1 بر 0 پشت سر بگذارند و به این مرحله بروند. همینطور ناپولی به مصاف اینتراخت فرانکفورت رفتند. آن ها هم نیز این مسابقه را با نتیجه 2 بر 0 بردند و حواسی این بازی به قدری زیاد بود که تمرکز آن ها را برای مراحل بعد بهم بزند.

آنالیز آخرین بازی دو تیم ناپولی و میلان

آث میلان ، در آخرین بازی خود در سری آ، به مصاف بولونیا رفت. آن ها این بازی را نتوانستد با برد پشت سر بگذارند و با نتیجه 1 بر 1 با تساوی پشت سر گذاشتند. همینطور ناپولی هم بازی خود را با هناس با تساوی 0 بر 0 با مساوی پشت سر گذاشتند تا هر دو تیم با تساوی به سراغ این مسابقه بروند.

ناپولی در این لیگ در رتبه اول، با امتیاز  75 و میلان در رتبه 4 ام با امتیاز 53، بالاتر از اینتر میلان قرار دارد.

ترکیب دو تیم ناپولی و میلان

میلان: ما یک مانیا ن، داو یده کالاب ریا، س یمون کی ائر، فیکا یو تومو ری، تئ و هرنان دز، را ده کرون یچ، ساندر و تونال ی، براه یم دی از، اس ماعیل بن‌نا صر، رافائ ل لیا ئو، الیو یه ژ یرو

ناپولی: الک س م رت، م اریو رو ی، کی م می ن جا ئه، امی ر رحما نی، جیو وانی دی‌ل ورنزو، ل وبودکا، آنگ یسا، زلینس کی، الما س، خو یچا کوارات سخلیا، ارو ینگ لوز انو

 

 

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا