پیش بینی فوتبالفوتبالورزشی

جدال تمام ایتالیایی در لیگ قهرمانان(آث میلان – ناپولی)

برسی بازی ناپولی و آث میلان (ترکیب+آنالیز...)

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

 دیدار 1/16 لیگ قهرمانان اروپا

در این بازی از دور 1/16 لیگ قهرمانان امسال، دو تیم کاملا ایتالیایی به مصاف یکدیگر میروند. ناپولی و آث میلان هر دو در این مرجله به یکدیگر خوردند و تنها یک نماینده از ایتلیا بالا میرود. هم اکنون در لیگ ایتالیا، ناپولی در رتبه اول و میلان در رتبه 4 ا م این لیگ قرار دارد. به دلیل اختلاف زیاد ناپولی با سایر تیم ها در لیگ ایتالیا احتمال بسیار بالا، این تیم قهرمان امسال سری آ خواهد بود.
اما در لیگ قهرمانان هیچ گونه از احتمالات صد درصد نیست و هر اتفاقی در بازی امشب ممکن است بیوفتد. در بازی آخر این دو تیم در مقابل یکدیگر، کاملا بر خلاف انتطارات، تیم میلان با نتیجه 4 گله، تیم ناپولی را در هم شکست. و با امید زیاد به مصاف مسابقه امشب میروند.

میلان
میلان

آنلایز آخرین بازی دو تیم ناپولی و آث میلان

تیم میلان در آخرین بازی خود در لیگ و در مثابل تیم امپولی به نتیجه 0 بر 0 رضایت داد. همچنین در بازی ثبل آن ها ناپولی را با نتیجه 4 بر 0 بردند.
اما در آن طرف ناپولی با نتیجه 2 بر 1 تیم لچه ایتالیا را برد و اختلاف خود را با تیم های دیگر بیشتر کرد.
تیم ناپولی به عنوان تیم اول از گروه خود و بالانر از لیورپول به دور بعدی صعود کرد. همچنین آن ها بهترین خط حمله این قصل از لیگ قهرمانان را دارند و بیشترین گل را طی این مسابقات زدند.

ترکیب آث میلان و ناپولی

Offi cial M ilan XI (4-3-3): Tata rusanu; Kal ulu, Ga bbia, Tom ori, Th eo Hern andez; Pob ega, Ton ali, Benna cer; Brah im  Diaz, Giro ud, L eao

ناپولی : مرت، دی لورنتزو، کیم، رحمانی، اولیویرا، آنگیسا، لوبوتکا، زیلینسکی، لوزانو، اوسیمن، کواراتسخلیا

باز ی ناپولی ومیلان امشب چهارشنبه 23 فروردین ساعت 22:30 برگ زار می ش ود. شم ا میتوان ید انو اع باز ی های ورزش ی را به صور ت انلاین از سا یت ها و اپل یکیشن ه ای مع تبر تما شا کنید و لذ ت بب رید.

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا