فیلم و سریال

دانلود فیلم نارویک اولین شکست هیتلر

نقد و بررسی فیلم نارویک: اولین شکست هیتلر

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

فیلم سینمایی نارویک اولین شکست هیتلر یکی از قشنگ ترین فیلم های اکشن و جنگی در سال های اخیر می باشد. این فیلم در سال قبل (سال 2022) پخش شد و با عملکرد خوب خود نظر کارشناسان را به خود جلب کرد. این فیلم جذاب و اکشن را کارگردان محبوب آقای اریک اسکیولدبجارگ کارگردانی کرده است. کشور نروژ طی سالیان گذشته عملکرد خوبی را در عرصه هنر به ویژه فیلم و سریال داشته است. سرمایه گذاری های زیاد این کشور باعث ساخت آثار با کیفیت زیادی شد. فیلم Naverik Hitlers First Defeat از جمله فیلم های موفق کشور نروژ می باشد که خط داستانی قوی را دنبال می کند.

پیش بینی آنلاین فوتبال

"دانلود

فیلم نارویک اولین شکست هیتلر

نارویک: اولین شکست هیتلر (در زبان انگلیسی Narvik Hitlers First Defeat) برای افرادی که به فیلم های پر جنب و جوش و جنگی علاقه مند هستند یکی از بهترین گزینه های حال حاضر دنیا محسوب می شود. این فیلم سینمایی با یک تیم خوب نویسندگان خوب عملکرد خوبی را در نزد کارشناسان و منتقدان از خود بر جای گذاشته است. اریک اسکیولدبجارگ وظیفه کارگردانی این اثر زیبا را بر عهده داشت. او به خوبی توانست وظیفه خودش را انجام دهد و نظرات مثبت مردم را به دست بیاورد.

خلاصه داستان

فیلم سینمایی نارویک اولین شکست هیتلر در مورد نارویک می باشد. نارویک که یکی از شهر های کوچک در جهان محسوب می شود در شمار نروژ واقع است. در این فیلم جذاب سینمایی بعد از گذشت جنگ طولانی و سخت در فصل زمستان هیتلر نخستین شکست عمر خودش را تجربه کرد.

بازیگران فیلم نارویک اولین شکست هیتلر

در این فیلم سینمایی بازیگران نام آشنای زیادی حضور ندارند. در حقیقت بخش عمده بازیگران این فیلم سینمایی را بازیگرانی اصالتا نروژی تشکیل دادند.

  • کریستین هارتگن با نقش این گرید توفت خوش درخشید.
  • کارِل مارتین اگزوبو در نقش سرجوشه گونار به هنرنمایی پرداخت.
  • کریستُف گلفرت نقش اوله توفت را بر عهده داشت.

ماتیلده هولتدال، استیگ هنریک هف، امل جانسن، کاری برمنس، کریستف باخ و… شماری از بازیگران دیگر این فیلم سینمایی می باشند.

دانلود فیلم نارویک

برای دانلود فیلم سینما نارویک اولین شکست هیتلر می توانید از طریق سایت های معتبر در عرصه سریال استفاده نمایید. مجله بت کلونی نیز برای رعایت حال مخاطبان خود لینک دانلود مستقیم را در ادامه این مطلب قرار می دهیم.

دانلود فیلم نارویک اولین شکست هیتلر

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا