حاشیه

تیپ جدید ریحانه پارسا

معرفی ریحانه پارسا

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

تیپ جدید ریحانه پارسا چند روزی است که حواشی زیادی در فضای مجازی ایجاد کرده است. همان طور که می دانید ریحانه پارسا یکی از سلبریتی های پر حاشیه و مشهور ایرانی است. ریحانه همیشه از مدت شروع فعالیت بازیگری خودش در ایران تا به امروز حاشیه تولید کرده است.

همین مساله باعث می شود که همیشه نام او در فضا های مجازی مختلف به گوش تان بخورد و از دیدن حواشی جدید او تعجب کنید. همان طور که می دانید ریحانه با افراد مختلفی رابطه برقرار کرد و همین رابطه نیز باعث شد که بر شهرت ریحانه افزوده شود. شما می توانید در ادامه ی این مطلب از مجله ی بت کلونی، با حواشی و روابط ریحانه پارسا بیش تر آشنا شوید.

تیپ جدید ریحانه پارسا
تیپ جدید ریحانه پارسا

معرفی ریحانه پارسا

ریحانه پارسا در ابتدا کار خود را به عنوان بازیگر در ایران شروع کرد. خانم پارسا متولد سال هزار و سی صد و هفتاد و هفت در تهران می باشد و پدر و مادر او در دوران کودکی ریحانه از هم جدا شدند. ریحانه از همان دوران کودکی و نوجوانی خودش به بازیگری و هنر علاقه داشت و همین مساله باعث شد که در هنرستان، رشته ی نمایش را بخواند.

در نهایت پارسا توانست دیپلم رشته ی نمایش را بگیرد. خانم پارسا با حضور در سریال تلویزیونی پدر در میان مردم مشهور شد. ریحانه در این سریال نقس دختری شر را بازی کرد. البته او در این سریال به خاطر همسرش عوض شد و چادر سر کرد. در کل سریال پدر با بازی ریحانه شهرت زیادی به دست آورد و به یکی از سریال های پر طرفدار تلویزیون در زمان خودش تبدیل شد.

رابطه ی ریحانه و مهدی کوشکی

ریحانه پس از حضور در سریال تلوزیونی پدر توانست شهرت خود را در سینما و تلویزیون اثبات کند. خانم پارسا در این مدت در سریال ها و فیلم های دیگری مانند خوب بد جلف و غیره بازی کرد. در همین زمان ها بود که خبر رابطه و زندگی ریحانه پارسا و مهدی کوشکی پخش شد. رابطه ی بین مهدی و ریحانه زیاد دوام نداشت و آن ها از هم جدا شدند.

رابطه ی ریحانه و پویان مختاری

ریحانه پس از جدایی اط مهدی کوشکی، به ترکیه رفت و توانست در این کشور هم زندگی خوبی کند. خانم پارسا پس از مدتی زندگی در کشور ترکیه با پویان مختاری آشنا شد. ریحانه و پویان برای مدتی با هم دیگر رابطه ی عاشقانه برقرار کردند. البته این رابطه هم مثل سایر رابطه های ریحانه دوام زیادی نداشت.

تیپ جدید ریحانه پارسا

همان طور که پیش تر بیان کردیم، کلا ریحانه پارسا آدم پر حاشیه ای است. همین مساله باعث می شود که ریحانه همیشه جزو خبر های مشهور باشد و در سر تیتر خبر ها قرار دارد. خانم پارسا همیشه تیپ های عجیب و غریبی می زند و این مساله باعث می شود که مردم در مورد تیپ های او کنجکاو باشند. شما می توانید در اینستاگرام نام ریحانه را سرچ کنید و عکس های او و تیپ او را ببینید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا