بیوگرافی

بیوگرافی لعیا زنگنه؛ بازیگر سینما و تلویزیون ایران

زندگی شخصی لعیا زنکنه

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

لعیا زنگنه بازیگر محبوب و مشهور سینما، تئاتر و تلویزیون اهل کشور ایران است. لعیا با هدایت محمد علی کشاورز و خانم ثریا قاسمی که هر دو ازپیشکسوت های سینما و تلویزیون هستند پا به عرصه بازیگری گذاشت. خانم زنکنه در نمایش یادگار سال های شن بازی خوبی را در تئاتر ارئه داد. نخستین کار حرفه ای لعیا بازی در نمایش یادگار سال های شن بود. خانم زنگنه تاکنون در فیلم ها و سریال های زیادی بازی کرد.

لعیا با بازی در سریال های در پناه تو، و در قلب من،تولد دیگری، پدر و در نمایش خانگی آقازاده بسیار مورد توجه مخاطبان تلویزیونی قرار گرفت.خانم زنگنه با بازی درفیلم سینمایی راز مینا وارد فاب سینما شد و بهترین نقش آفرینی را در فیلم سینمایی مزاحم به کارگردانی سیروس  الوند را داشت. شما می توانید در ادامه ی این مطلب از مجله ی بت کلونی با زندگی شخصی خانم زنگنه بیش تر آشنا شوید.

بیوگرافی لعیا زنگنه
بیوگرافی لعیا زنگنه

بیوگرافی لعیا زنگنه

لعیا متولد اول مهر هزارو سی صد و چهل و چهار در تهران است. خانم زنگنه بازیگر سینما و تلویزیون ایران خانم زنگنه در خانواده مذهبی که یک برادر بزرگتر از خود و دو برادر و یک خواهر کوچکتر از خود دارد. پدر خانم زنگنه کارمند بانک مرکزی و مادرش خانه دار است. لعیا فارغ التحصیل ادبیات نمایشی و دارای مدرک لیسانس ادبیات نمایشی از دانشگاه هنر تهرانمی باشد.

زندگی شخصی لعیا زنگنه

لعیا از جمله بازیگرانی است که بسیار بی حاشیه است. خانم زنگنه به ندرت در مصاحبه حاضر می شود. خانم زنگنه چند سالی را درخارج از کشور زندگی کرد و برای بازی در فیلم و سریالی که از ایشان دعوت کردند به ایران بازگشت. لعیا سال هاست که ازدواج کرده و صاحب یک دختر می باشد. در مورد خانواده خانم زنکنه همسر و فرزندش هیچ اطلاعاتی در جایی نوشته و منتشر نشده است. به محض دریافت خبری از مبنی همسر و فرزند خانم لعیا زنگنه با ما در همین مطلب مجله بت کلونی را دنبال کنید.

آثار خانم لعیا زنگنه

فیلم های  سینمایی رازمینا، هفت ترانه، شیفته، مزاحم، رنگ شب، شیرین، خیابان های آرام، جرم، خودزنی را درلیست کارهای زیبای خانم زنکنه نام برد. لعیا در سریال های تلویزیونی هم نقش بسیار پررنگی دارد.  بازی خوب خانم زنگنه در سریال های مدار صفر درجه، برادر جان، اغما، پشت بام تهران، باران  مورد توجه مخاطبان قرار گرفت.

لعیا زنگنه در اینستاگرام

خانم زنگنه بازیگر معروف سینما در اینستاگرام هم صفحه دارد. لعیا در اکانت اینستاگرام خودش فعالیت می کندو عکس ها و فیلم هایی از خودش منتشر می کند. زنگنه در مدت فعالیت خودش در اینستاگرام توانست فالوورهای زیادی برای خودش به دست آورد. همه پست های لعیا در اینستاگرام لایک زیادی می خورند و کامنت های زیادی را دریافت می کند.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا