بیوگرافیسبک زندگی

بیوگرافی آیدا راستگو خواننده جوان د ویس آف پرشیا

حواشی و ناگفته های آیدا راستگو

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

آیدا راستگو (به زبان انگلیسی Ayda Rastgoo) یکی دیگر خوانندگان جوان و موفق برنامه استعداد یابی د ویس آف پرشیا می باشد که با اجرا های زیبای خودش معروف شد و به شهرت رسید. این دختر محبوب و زیبای ایرانی با وجود سن و سال بسیار کمی که دارد از جایگاه خوبی در میان مردم برخوردار است. او پس از به اتمام رسیدن مسابقه جذاب و دیدنی د ویس آف پرشیا (the voice of persia) آهنگ اختصاصی خودش را ساخت. آیدا راستگو با منتشر کردن آن در پلتفرم های مجازی بازخورد خوبی را دریافت کرد. آیدا در اینستاگرام نیز طرفداران خاص خودش را دارد و رابطه خوب و صمیمانه ای با آن ها دارد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی آیدا راستگو خواننده جوان د ویس آف پرشیا
بیوگرافی آیدا راستگو خواننده جوان د ویس آف پرشیا

بیوگرافی آیدا راستگو

آیدا راستگو (Ayda Rastgoo) خواننده و رقاص معروف کشور ایران می باشد. این دختر جوان و پر طرفدار ایرانی از همان کودکی خوانندگی را آغاز کرد و با حضور در برنامه استعد یابی د ویس آف پرشیا طرفداران زیادی را به دست آورد. آیدا که نوجوانی بیش تر نیست از شهرت بالایی در میان مردم برخوردار است. جالب است بدانید که آیدا در زمان حضور در برنامه استعداد یابی the voive of persia تنها 16 سال سن داشت. به همین خاطر او کوچک ترین شرکت کننده این برنامه بود و توانست نظر مثبت داوران را به خودش جلب کند و تا مرحله فینال بالا برود.

شروع تا شهرت

همان طور که می دانید بخش عمده شهرت آیدا راستگو برای حضور در برنامه د ویس آف پرشیا رقم خورد. او در این مسابقه آهنگ های جذابی را اجرا کرد و در کنار خوانندگی رقص جذابی کرد. آیدا راستگو در مرحله ضربه فنی آهنگ زیبا و پر طرفدار بی معرفت را اجرا کرد و به اوج شهرت رسید. در ادامه این مطلب بخش هایی از این آهنگ محبوب را می خوانید.

دیــر مـی آیـ و زوود مـی ریـ بـاز بـرایـ مـَن قصِۀ نَبـافـ
بِۀ چیـی سَرِتـ گَرمۀ بِـگـو اوون عشـقیـ که گُـفتیـ کُـجاسـت

بیــ مَعـرِفَتـ چـراا تَن هـام گُـذاشتیــ چـراا بـا ایـنـ حـالۀِ بــد
تو سـاختـی از مَـن یکـ آدَمـ بـی روحـ

آیدا راستگو ازدواج کرده است؟

همان طور که در قسنت بالا هم اشاره کردیم این دختر معروف کشورمان سن و سال چندان زیادی ندارد و تا به امروز ازدواج نکرده است. با این وجود آیدا صورت جذابی دارد و به نظر می رسد در آینده ای نزدیک شاهد ازدواج او با یکی از هنرمندان معروف باشیم. در صورتی که اتفاق جدیدی در مورد زندگی این خواننده معروف و پر طرفدار بیافتد حتما در همین مطلب برای شما عزیزان قرار می دهیم.

پیج اینستاگرام آیدا راستگو

خانم آیدا راستگو پس از اجرا های بی نظیر در برنامه جذاب و محبوب د ویس آف پرشیا طرفداران بسیار زیادی را در برنامه اینستاگرام به دست آورد. البته او فعالیت خودش را در برنامه اینستاگرام از همان سنین کودکی آغاز کرده بود. ام با حضور در برنامه د ویس آف پرشیا به اوج شهرت رسید و شرکت های بزرگی را برای قرارداد متقاعد کرد. در حال حاضر بیش تر از 176 هزار نفر صفحه آیدا را در اینستاگرام دنبال می کنند.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا