حاشیه

مهمان های عروسی محمد رضا گلزار

حلقه های گرانقیمت و لباس زیبای آیسان

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

مهمان های عروسی محمد رضا گلزار توانست در مدت اخیر حواشی زیادی برای این زوج هنرمند ایجاد کند. در پی خبری که مبنی بر ازدواج محمد رضا گلزار با خانم آیسان آقاخانی در فضای مجازی پیچید حواشی های زیادی را به دنبال داشت. با اتنشار شدن فیلم و ویدیو در حال خارج شدن محمد رضا و آیسان از دفتر خانه ای در پاسداران تهران گلزار واکنش نشان داد. آقای گلزار با استوری و عکس های خود در کنار آیسان آقاخانی ازدواج خود را رسانه ای کرد.

مراسم ازدواج محمد رضا و آیسان در یکی از مجلل ترین باغ تالارهای تهران بر گزار شد. گلزار جمعی از دوستان بازیگر خود را نیز برای ازدواجش دعوت کرد. امین حیایی بازیگر مشهور یکی از مهمان های ویژه این مراسم بود. با دیدن عکس ها و فیلم های در اینستاگرام خانم الناز شاکر دوست و برادرش نیز در این بزم زیبا در کنار گلزار و آیسان بودند. شما می توانید برای آشنایی بیش ار با مهمان های حاضر در مرام رضا گلزار و همسرش با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

مهمان های عروسی محمد رضا گلزار
مهمان های عروسی محمد رضا گلزار

حلقه های گرانقیمت و لباس زیبای آیسان

در اینستاگرام عکسی از حلقه های گلزار و لباس عروس زیبای آیسان را پخش کردند که به نظر می رسد حلقه هابسیار گرانقیمت است. لباس خانم آقاخانی نیز با کار شدی زیبای سنگ های قیمتی در فضای مجازی بسیار بازتاب پیدا کرد. حلقه  ها ازدواج محمد رضا و خانم آیسان ازسنگ های برلیان که بسیار شیک و جذاب و اجرت ساخت بسیار بالای داشت طراحی شده بود.

حضور مهمان هادر مراسم ازدواج گلزار و آیسان

مراسم ازدواج محمد رضا و آیسان که در باغ تالاری شیک برگزار شد میزبان مهمان های خاص گلزار نیز بود. امین حیایی بازیگری سینما و تلویزیون ایران که در چند فیلم سینمایی با هم همکاری داشتند به عنوان مهمان ویزه شرکت کرد. خانم شبنم قلی خانی و الناز شاکر دوست به همراه برادرش نیز حضور پر رنگی را دراین مراسم داشتند. به نظر می رسد که در مراسم ازدواج بیشتر از نیمی از مهمان ها از دوستان آقای گلزار بودند. مهمانی بسیار باشگوهی بود که گویا به همکی خیلی خوش گذشته بود. از عکس ها و فیلم های ازدواج می توان به زیبایی این مراسم پی برد.

فیلم وعکس ازدواج گلزار با آیسان در اینستاگرام

در پی حواشی های زیادی که برای ازدواج این سوپر استار سینمای ایران محمد رضا  به وجود آمد خبر های نیز پخش شد.  همه پست های که به نام گلزار  در اینستاگرام منتشر می شود لایک زیادی می خورند. هواداران آقای محمد رضا در فضای مجازی بسیار فعالیت دارند و نمی گذارند که حتی خبری جا بماند. عکس های به روز را بلافاصله در فضای مجازی پخش می کنند. بعضی از فالوورهای محمد رضا گلزار برایش کامنت تبریگ نیز گذاشتند.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا