حاشیه

دابسمش نیکتا مختاری چیست؟

بیوگرافی نیکتا مختاری

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دابسمش نیکتا مختاری بسیار محبوب است. خانم نیکتا مختاری یکی از شاخ های مجازی است که به تازگی در اینستاگرام مشهور شد و جای ترقی های زیادی را در پیش  رو دارد.خانم نیکتا  به تازگی دابسمش های زیادی را در اینستاگرام منتشر کرد و هواداران زیادی را در فضایی مجازی دارد. نیکتا مختاری خواهر پویان مختاری خواننده و مدل ایرانی است. خانم مختاری از پویان کوچکتر است و برادر دیگر نکیتا پدرام می باشد. در ادامه با مجله بت کلونی در همین مطلب سعی می کنیم که به چالش ها و بیوگرافی و علایق خانم نیکتا مختاری بپردازیم.

پیش بینی آنلاین فوتبال

دابسمش نیکتا مختاری چیست؟
دابسمش نیکتا مختاری چیست؟

بیوگرافی نیکتا مختاری

نیکتا مختاری متولد شش مرداد هزار و سیصد و هفتاد و نه در شهر ایذه خوزستان است.  خانم نیکتا خوار کوچک پویان و پدرام مختاری است. کلیپ های زیبایی را از نیکتای خانم زیبا  با چهره ای عروسکی در فضایی مجازیی پخش شد. این کلیپ ها در فضای مجازی با بازخورد های زیادی مواجه شد. خانم نیکتا در کلیپی که از ورزش کردن خود است متنی را نیز نوشت که می خواهد به زندگی  بی هدف گذشته خود سر و سامان بدهد و برای پیشرفت و موفقیت تمام تلاشم را  در این راه می کنم. دابسمش های خانم نیکتا باعث معروفیت و شهرت خانم مختاری در اینستاگرام شد.

علاقمندی های نیکتا مختاری

خانم نیکتا مختاری در زندگی شخصی خود به چیز های در زندگی علاقه مند است. تماشای فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی از علاقه مندی های خانم نیکتا است. مسافرت ورفتن به طبیعت یکی دیگر از دیگر اشتیاق های خانم مختاری است. نیکتا به ورزش نیز علاقه خاصی دارد و در اوغات فراغت خود ورزش های زیادی را انجام می دهد.

پیج اینستاگرام نیکتا مختاری

خانم نیکتا در اینستاگرام فعالیت زیادی ندارد. و تنها سی و پنج هزار فالوور دارد. مختاری در اینستاگرام عکس ها و فیلم های را از خودش منتشر می کند. بیشتر فعالیت نیکتا در تیک توک خود به آدرسbravenik، دابسمش های خود را می گذارد. بیشتر عکس های را که خانم مختاری از خود می گذارد به صورت سلفی می باشد. نیکتا این دختر اینستاگرامی بسیار زیبا و دارای چشمان روشن و گیرا می باشد.

دابسمش های نیکتا مختاری

خانم مختاری دابسمش های را در پیج خود به اشتراک می گذارد. که این دابسمش ها در فضای مجازی بسیار پر بیننده است. بیشترین معروفیت خانم نیکتا همین کلیپ های او است. خانم مختاری با کلیپ های جنجالی و چهره زیبای خود در اینستاگرام هواداران زیادی را جذب کرد و هر روز بر تعداد طرف دارانش اضافه می شود. به نظر می رسد که این دختر جذاب اینسناگرامی آینده ای درخشان در پیش رو دارد. خانم مختاری و برادرانش پویان و پدرام از سلبریتی های معروف و ثروتمند فضای مجازی هستند.

زندگی شخصی نیکتا مختاری

خانم نیکتا مختاری ازدواج نکرده است و مجرد است. نیکتا در خانه مجردی خود با سکش در کشور ترکیه زندگی می کند. خانم مختاری دوست پسر های زیادی دارد که حواشی های زیادی را در ارتباط با آن ها در اینستاگرام دارد. اطلاعات زیادی از رابطه دوست پسر های خانم نیکتا در دسترس نمی باشد. به محض دریافت خبری مبنی بر دوستان پسر نیکتا در مجله بت کلونی به روز رسانی می شود.

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا