رپ فارسی

آلبوم جدید رضا پیشرو

زندگی پر فراز و نشیب رضا پیشرو

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

رضا پیشرو که اسم اصلی آن محمد رضا ناصری آزاد است متولد 12 بهمن 1366 است او در اول راهنمایی ترک تحصیل کرد ! او فعالیت خود را در سال 1381 با نام مستعار reza 3pac ( تری پاک)شروع کرد پیشرو آهنگساز و ترانه سرا رپ فارسی است.

زندگینامه رضا پیشرو

برادر های رضا به اسم علی اوج و امیر قدر در سبک هیپ هاپ فعالیت میکنند. رضا پیشرو وقتی که 5 ساله بود پدرش افتاد زندان،در سن 9 سالگی پدر و مادرش از هم طلاق گرفتند مادر او ازدواج مجدد میکنم و با اختلافی که رضا پیشرو با ناپدریش داشت در سن 11 سالگی خانه را ترک کرد اما بعد مدتی برگشت به خانه اش. در سن 10 سالگی شروع به نوشتن تکس رپ کرد. او در سال 1384 با گروه 021 آشنا شد و تحول بزرگی در رپ فارس ایجاد شد!!!

آلبوم جدید رضا پیشرو
آلبوم جدید رضا پیشرو

پیشرو سرانجام در سال 1396 به دلیل محکومیت به ترکیه پناهنده شد و او تاکنون در استانبول به سر میبرد.

اختلاف پیشرو با هیچ‌کس و زدبازی

پیشرو و هیچ‌کس اولین نفر هایی بودند که در سبک رپ فارسی بودند که با همکاری گروه‌های 021 و صامت را تشکیل دادند،اما سال ها بعد به دلیل همکاری هیچکس با گروه زدبازی که باهم ترک «چرا بدی» را از آلبوم زاخار نامه منتشر کردند به دلیل اختلاف پیشرو با زدبازی جنجال هایی با هیچکس بین هیچکس و پیشرو رقم خورد. سروش هیچکس در سال 1391 خطاب به پیشرو ترک اون مثل «داداشم بود» را منتشر کرد،اما پیشرو ام در جواب هیچکس ترک «لوبیای سحرآمیز» منتشر کرد.

آلبوم جدید رضا پیشرو
آلبوم جدید رضا پیشرو

آلبوم های پیشرو

واقعیت تلخ (۱۳۸۵) جهنم ساکت (۱۳۸۶) آغاز اینجاست (۱۳۸۹) دوران طلائی (۱۳۹۱) ریل (۱۳۹۶) پرواز (۱۳۹۹)

جدید ترین آلبوم رضا پیشرو، نیروانا نام دارد . این آلبوم در مرداد ماه 1402، با 7 ترک و 2 موزیک ویدئو منتشر شد. در این آلبوم دو همکاری با کنیس و پوریا پوتک وجود داشت. برای دانلود و شنیدن ترک های آن به اینجا مراجعه کنید.

همکاری های پیشرو

او همکاری های زیاد با رپر ها داشته مانند: هیچکس، مهدیار آقاجانی، امیر تتلو، حسین تهی، علی قاف، علی اوج، حصین، عرفان پایدار، نسیم،بهرام،پوتک و…….

همسر رضا پیشرو

همسر رضا پیشرو یعنی فرزانه محمدی پوری متولد مهر ماه است. آن ها در سال 1385 با یکدیگر ازدواج کردند. اما متسفانه بعد از چند سال این رابطه به طلاق منجر شد.

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا