فناوریموبایل

تاریخچه شرکت چینی هواوی

از 0 تا 100 هواوی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

شرکت هواوی یک شرکت چینی، در زمینه های گوشی های هوشمند و شبکه های رایانه ای فعالیت میکند. دفتر مرکزی شرکت هواوی در شهر شنژن کشور چین قرار دارد. هواوی یکی از بزرگ ترین شرکت های تکنولوژی در جهان است. شرکت هواوی در کل جهان صاحب ۱۸۰۰۰۰کارمند است. که در شعبه های مختلفی مشغول فعالیت هستند. البته این را هم باید گفت که ۴۶٪ کارکنان شرکت در بخش توسعه و تحقیقات مشغول به کار هستند.

تمامی محصولات هواوی

هواوی محصولاتی بسیار زیادی را برای فروش دارد. که میتوان به مودم های USB مودم های بی سیم گوشی های هوشمند و محصولات ویدویی اشاره کنیم.

تاریخچه شرکت چینی هواوی
تاریخچه شرکت چینی هواوی

بعدها شرکت هواوی تصمیم به ساختن ساعت های هوشمند کرد، که میتوانستند وضعیت جسمانی فرد را پایش کند.

موقعی که تمام تکنولوژی های روز دنیا از کشور های دیگه به صورت وادرات انجام میشد، رن ژنگفی میخواست کاری کند. که این کار را  به حداقل برسد. و میخواست یک شرکتی پایه گذاری کند. که بتواند با دیگر شرکت های خارجی رقابت کند. در اوایل کار شرکت هواوی توانست از فروش عمده ارز شاخص PBX زمینه برای توسعه شرکت فراهم کند. و بعد در سال ۱۹۹۰ توانست ۵۰۰ کارگر را به خدمت خود در بیاورد.

سرمایه گذاری در دیگر شرکت ها

در اواخر سال ۱۹۸۰ بود که گروه های پژوهشی چینی بسیار زیادی تلاش میکردند  تا راهای برای  بدست اوردن سرمایه گذاری با شرکت های خارج از کشور چین بدست آورند که در این راه موفقیت های بسیار خوبی بدست آوردن.

شرکت هواوی در کشور های بسیار زیادی دارای موسسه پژوهشی است که از جمله آنها میتوان به کشور های هند روسیه ترکیه آمریکا آلمان سوئد و چین اشاره کرد.

تاریخچه شرکت چینی هواوی
تاریخچه شرکت چینی هواوی

یکی از زمینه های که هواوی تمرکز بسیار زیادی بر روی آن گذاشته بود . تلفن های هوشمند در سال 2003  بود که شرکت هواوی و شرکت  com 3 در زمینه تحقیق و توسعه در برای  گسترش فروش محصولات خود گذاشتند.

در سال ۲۰۱۰ بود که هواوی با سود ۷/۳ میارد دلاری روبه رو شد در این حین کالا و خدماتش را در ۱۴۰ کشور به کار گرفت.

شرکت آنر

در این رو شرکت هواوی تصمیم غیر منتظره را در سال ۲۰۲۰ گرفت او میخواست یک شرکت جدا از خود به نام آنر بسازد شرکت هواوی میخواست یک شرکتی داشته باشد که جدا از شرکت هواوی فعالیت کند.

حامی هواوی

شرکت هواوی یکی از شرکت های حامی مالی لیگ ها وتیم های مختلف بود از جمله آنها میتوان به بوندس لیگا و تیم دورتمند وبعد در سال ۲۰۱۵ در لیگ استرالیا و تیم ولینگتون فونیکس بعد در لیگ اسپانیا حامی تیم اتلتیکو مادرید اشاره کرد.

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا