پیش بینی فوتبالفوتبالورزشی

برسی بازی فینال پرسپولیس و استقلال ( ترکیب + آنالیز و … )

مسابقه فینال جام حذفی ایران

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

امروز در 10 ام خرداد ماه 1402 و در روز چهارشنبه، پرسپولیس و استقلال در مرجله فینال جام حدفی به مصاف یکدیگر باید بروند.

برسی بازی پرسپولیس و استقلال

در فینال این مسابقات که در ورزشگاه آزادی اتفاق میافتد هر دو تیم پرسپولیس و استقلال در میان هواداران خود به میدان میروند. ظرفیت فروش بلیط این مسابقه 35 هزار نفر اعلام شد. انتظار میرود تعددا بسیار زیادی از هواداران به ورزشگاه مراجعه کنند و مجبور به بازگشایی طبقه دوم بکنند.

پرسپولیس که در رقابت تنگا تنگی با استقلال و سپاهان به قهرمان لیگ برتر امسال رسید برای قهرمانی جام حذفی نیز به این مسابقه میرود. اما در آن طرف نیر استقلال برای تمام نکردن فصل بدون جام و گرفتن جام حدفی از این فصل، تمام تلاش خود را میکند.

<yoastmark class=

آنالیز آخرین بازی پرسپولیس

آن ها در آخرین بازی خود در مقابل تیم هوادار قرار گرفتند و با نتیجه 3 بر 1 بعد قهرمانی خود نیز این بازی را هم به پیروزی رسیدند. همچنین آن ها در روز قهرمانی خود در شمال کشور و در مقابل نساجی به نتیجه 4 بر 0 رسیدند و قهرمان این فصل شدند.
اما پرپسولیس در 30 بازی با 66 امتیاز در رده اول جدول این لیگ است. آن ها در پله های پایین تر خود سپاهان با 65 امتیاز و استقلال با 62 امتیاز را دارند.

آنالیز آخرین بازی استقلال

در آن طرف میدان، در آخرین بازی خود در مقابل نساجی قرار گرفت. آن ها با نتیجه پر گل 4 بر 0 نیز این بازی را پبیروز شدند. آن ها برای بدست آوردن پله دوم جدول بالاتر از سپاهان تمام تلاش خود را در این مسابقات میکند.

خداحافطی وریا غفوری در ورزشگاه آزادی

وریا غفوری بازیکن مردمی و با اخلاق کشورمون، که سابفه بازی در تیم های فولاد خوزستان، استقلال و همچنین تیم ملی را دارد. او بعد از حمایت های بیشمار از مردم هم در زمین مسابقه و هم در خارج آن با تنبیه های زیادی مواجه شد. از جمله آن ها احراج از تیم استقلال و تیم ملی، همچنین بازداشت به مدت یک هفته و در نهایت گرفتن اجازه فوتبال بازی کردن از او شد. غغوری امروز، و در روز مسابفه دربی، در ورزشگاه آزادی تصمیم به خداجافظی همیشگی از دنیا فوتبال را میگیرد.

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا