حاشیه

پویان مختاری و تتلو

حواشی پویان مختاری و تتلو

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

پویان مختاری و تتلو حواشی زیادی را با هم ایجاد کردند. پویان مختاری یکی از خوانندگان مطرح ایرانی می باشد که در سال 1369 در شهر ایذه متولد شد. مختاری در دانشگاه اهواز فوق دیپلم نقشه کشی کرفت و شروع به خوانندگی نمود. مختاری با انتشار اولین اهنگ خود زمانی که دید طرفداران زیادی دارد این کار را ادامه داد. تتلو که نام اصلی او امیر حسین مقصودلو می باشد در سال 1366 به خوانندگی روی آورد و این کار را ادامه داد و خواننده معروفی شد. امیر تتلو زمانی که در ایران محبوب شد در سال 1380 به دبی رفت و کار خود را در ان کشور ادامه داد. با مجله بت کلونی همراه باشید.

پویان مختاری و تتلو
پویان مختاری و تتلو

دعوای پویان مختاری و امیر تتلو

دعوا بین مختاری و تتلو زمانی آغاز شد که پویان با همسرش نیلی افشار اختلاف پیدا کردند. در این ماجرا صحبت از جدایی بود که تتلو برای اینکه انها را اشتی دهد وارد ماجرا شد و از نیلی افشار طرفداری نمود. پویان زمانی که از موضوع آگاه شد به تتلو کفت از ماجرای دعوای من و همسرم خارج و دخالتی نکن. تتلو در ادامه این ماجرا خود را از دعوای انها خارج و دیگر دخالتی نداشت.

فعالیت سیاسی امیر تتلو

امیر تتلو علاوه بر خوانندگی در کارهای سیاسی نیز فعالیت داشته است. تتلو در رابطه با سوگواری، قربانی کردن حیوانات و توهین به مقامات جمهوری اسلامی نقش داشته است. تتلو از کودکانی که هنوز به سن قانونی نرسیده اند برای رابطه جنسی دعوت نموده است. بخاطر این موضعات در بین طرفداران با انتقادات شدید روبرو می باشد و در کلیه شبکه های اجتماعی خبر ساز می باشد. تتلو در شبکه اجتماعی که بازدید کننده زیادی دارد تا به حال دو بار حساب کاربریش از دسترس خارج شد. در شبکه بی بی سی فارسی یکبار در سال 1397 و دوباره در سال 1399 فعالیتش ممنوع می باشد و این شبکه عنوان کرده که دیکر تتلو نمی تواند در ان شبکه فعالیت کند. تتلو در ایران نیز از افراد مختلفی پشتیبانی کرده است. تتلو در زمان انتخابات بعد از کنار رفتن قالیباف از آقای رئیسی پشتیبانی نمود.

پاسخ امیر تتلو به پویان مختاری

امیر تتلو به مختاری گفت من از زمانی که به دنیا آمدم دارم متن اهنگ می نویسم ان وقت شما از من ایراد می گیری. شما الان فکر کنید آرینا که دوست صمیمی تتلو می باشد داخل قفس میرود و مسابقه بوکس میدهد ان وقت من بگویم من ارینا هستم که این امکان ندارد. تتلو بعد از مدتی تمام مطالب را از کانالش پاک کرد و هر دوی انها فعلا ساکت شدند. حالا باید طرفداران منتظر این باشند که ایا انها با هم سازش می کنند یا به دعوای خود ادامه می دهند. البته باید یاد آور شویم که بعضی از طرفداران انها ادعا کردن که این دعواها بین ان دو ساختگی می باشد و می خواهند طرفداران سایت بازی انفجار را افزایش دهند.

آلبوم های امیر تتلو

امیر تتلو در سال 1390 البوم زیر همکف را ارائه نمود. ممنوع در سال 1394 و قهرمان در سال 1396 وارد بازار شد. تتلو در سال 1398 آلبوم برزخ و در سال 1397 البوم جهنم را روانه بازار نمود. تتلو البوم های دیگری نیز روانه بازار نمود و مورد استقبال طرفداران قرار کرفت و بر محبوبیت تتلو افزود.

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا