بیوگرافی

بیوگرافی کیمیا علیزاده؛ ورزشکار ایرانی

همسر کیمیا علیزاده کیست؟

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

کیمیا علیزاده یکی از تکواندوکارهای سابق تیم ملی ایران است. ایشان در حال حاضر پا به عرصه مدلینگ گذاشته است. او در رشته فیزیوتراپی دانشگاه خوارزمی در مقطع کارشناسی تحصیل کرد. از کودکی وارد تکواندو کار شد و در اوج جوانی یعنی هجده سالگی مدال برنز المپیک کسب کرد. در ادامه مطالب با مجله بت کلونی همراه باشید تا با ناگفته های زندگی کیمیا علیزاده بیشتر آشنا شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی کیمیا علیزاده

کیمیا علیزاده یکی از تکواندوکارهای سابق تیم ملی ایرانی می باشد. او متولد کرج می باشد و از طرف پدری اصالت ترک دارد. ایشان یک برادر کوچکتر از خود دارد. از هشت سالگی دوست داشت یک رشته ورزشی را شروع کند و از همان زمان به سمت تکواندو رفت. اولین مدال را در شانزده سالگی از مسابقات المپیک جوانان در نانجینگ چین بدست آورد.

عرصه مدلینگ

کیمیا علیزاده نیز مانند دیگر بازیگران و افراد مشهور وارد تبلیغات و عرصه مدلینگ شده است. ایشان به عنوان یکی از قهرمانان ورزش زنان توانست وارد مدلینگ شود و فعالیت خود را آغاز نماید. عکس های تبلیغاتی از ایشان در رسانه های اجتماعی بسیار منتشر می شود. این تصاویر از او موجب شده که بسیاری از شرکت های بزرگ نظرشان به او جذب شود. ما امیدوار هستیم ایشان هم به عنوان یک دختر قهرمان ایرانی بتواند در این عرصه مدلینگ نیز مایه افتخار کشورمان باشد.

کیمیا علیزاده
بیوگرافی کیمیا علیزاده؛ از تکواندوکاری تا مدلینگ

مهاجرت به آلمان

کیمیا در سال 1398 در مسابقه ای که شرکت کرده بود دیگر به ایران برنگشت. او به همراه همسر خود ابتدا به هلند رفت و بعد نیز ساکن کشور آلمان شد و پناهندگی گرفت. ایشان در پیج خود به عنوان یک زن ایرانی اعلام نارضایتی کرده بود.

ازدواج

کیمیا علیزاده در بیست سالگی با یکی از ورزشکاران سابق والیبال با نام حامد معدنچی ازدواج کرد. متاسفانه این زوج بیشتر از چهار سال در کنار یکدیگر نبودند و هر دو تصمیم به جدایی گرفتند.

علایق

این ورزشکار ما به کوهنوردی بسیار علاقه مند است. همیشه برنامه های چند روزه کوهنوردی برای خود دارد. در مصاحبه ای بیان کرده است که با رفتن به کوه به آرامش می رسم.

افتخارات

در سال 2014 مدال دختران ایران را به عنوان قهرمانی نوجوانان جهان در کشور چین دریافت نمود. در سال 2015 نیز در مسابقات تکواندو زنان ایران مدال برنز کسب کرد. همچنین ایشان در سال 2016 نیز به عنوان مدال برنز المپیک را به عنوان نخستین مدال آور ورزش زنان ایران به دست آورد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا