بیوگرافی

بیوگرافی امیر زبده؛ پدر مدلینگ ایران

مانکن ایرانی و ماجرای شروع فعالیت

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

امیر زبده یکی از مدلینگ های ایرانی می باشد. ایشان در رشته برق قدرت از دانشگاه آزاد ساوه در مقطع کارشناسی تحصیل کرد. او در عرصه مدلینگ یکی از اولین مانکن های کشورمان می باشد. در ادامه مطالب با مجله بت کلونی همراه باشید تا با ناگفته های زندگی امیر زبده بیشتر آشنا شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی امیر زبده

امیر زبده جزو اولین مدلینگ های کشورمان است که در سال 1357 در تهران به دنیا آمد. ایشان در بیست و سه سالگی با پیشنهاد بوتیک اقبال که یکی از نمایندگان کت و شلوار بود باعث شد تا او وارد این عرصه شود. نمایندگی عینک سافیلو و برند فراری از دیگر همکاری هایی بود که با ایشان در حرفه مدلینگ و تبلیغات داشتند. امیر زبده با شرکت ایتالیایی سافیلو که در زمینه عینک های آفتابی همکاری می کرد توانست لوح افتخار و سرتیفیکیت دریافت نماید.

امیر زبده
بیوگرافی امیر زبده؛ پدر مدلینگ ایران

تاسیس آموزشگاه مدلینگ

امیر زبده با تجربیات بسیاری که در این زمینه مدلینگ بدست آورد، توانست آموزشگاهی تاسیس نماید تا دانش آموختگان را از آن جا فارغ التحصیل نماید. او در مدت کار خود توانست به جز همکاری با برندهای داخلی با برندهای خارجی نیز همکاری نماید. کمک به فرهنگ لباس پوشیدن مردم کشورش جزو یکی از اهداف تاسیس این آموزشگاه می باشد.

داوری

در سال 1390 در مسابقات جهانی مدلینگ میستر به عنوان داور ایرانی حضور فعال داشت. در نمایشگاه های مختلفی در ایتالیا، فرانسه تصاویری از ایشان منتشر شد، اما تاکنون شو زنده از ایشان منتشر نشده است.

کتاب مدلینگ

امیر زبده در عرصه مدلینگ به عنوان اولین نویسنده در این زمینه کتابی منتشر کرده است. او بعد از پانزده سال فعالیت پی در پی در این زمینه توانست کتابی 128 صفحه ای در زمینه راهنمایی عملی مدلینگ بنویسد. این کتاب چهار فصل دارد.

لقب پدر مدلینگ

شرکت ساعت پولو در سوئیس در سال 2009 ایشان را به عنوان مدل انحصاری خود اعلام کرد. در همان سال نیز لقب پدر مدلینگ به او داده شد.

بازیگری

این هنرمند عزیز کشورمان در سال 1396 با بازی خود در فیلم یکتا به کارگردانی نصرالله قاضی مقدم برای اولین بار بازیگری را تجربه کرد. در سال بعد نیز برای بازی در فیلم نیمه بلند ویترین دعوت به کار شد. از دیگر آثار کاری او نقش آفرینی در فیلم کوتاه لایک نازگل و فیلم ال مثل الویس می باشد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا