بیوگرافیپیش بینیشرطبندیمعرفی سایت شرطبندی

پویان مختاری کیست؟

از ابتدا تا انتها زندگی پویان مختاری

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

اصالت پویان مختاری

او در هشت مهر ماه سال 69 در شهر ایذه خوزستان متولد شد. او تحصیلات خود را تا مقطع فوق دیپلم در یکی از  دانشگاه های خوب شهر اصفهان ادامه داد و همچنین دارای مدرک نقشه کشی است.

شروع فعالیت های موسیقی

پویان مختاری فعالیت موسیقی خود را از همان ابتدا به صورت غیر حرفه ای و اتفاقی شروع کرد. بعد از منتشر شدن موزیک او و استقبال مردم، او تصمیم به فعالیت جدی تر در این زمینه کرد. او بعد زا مدتی کار در سبک پاپ و زبان فارسی، وارد سبک سنتی و زبان لری شد.
اکنون نیز در زمینه موسیقی فعالیت هایی دارد و آهتگ های جدید او از صفحه یوتوب شخصی وی پخش میشود.

 

خانواده پویان مختاری

مختاری در بهار سال 1397 از ایران به دلیلی شرایط سخت فعالیت، به همراه مادر و یک خواهر به نام نیکیتا و برادر به نام پدرام به ترکیه مهاجرت کرد. وی فرزند اول خانواده است. او تا به حال هیچ صحبتی در مورد پدر خود نکرده است.

پویان بعد از سخت گیری های زیاد دولت ایران در مورد سایت های شرظبندی مجبور به ترک ترکیه و مهاجرت به کشوری

پویان مختاری
پویان مختاری

با امنیت بالاتر، یعتی اسپانیا گرفت. ساشا سبجانی، دیگر فعال سایت های شرطبندی نیز در اسپانیا زندگی میکند.

برای مدتی طولانی مختاری با بلاگر معروف اینستاگرام، یعنی نیلی افشار در رابطه بود که بعد از به وجود آمدن مشکلاتی و بروز اختلافات از یکدگیر جدا شدند. بعد از نیلی افشار، پویان دیگر با کسی برای مدتی زیاد ادامه نداد.

سایت شرطبندی پویان مختاری

سایت شرطبندی حضرات به مالکیت مختاری است. این سایت از معروف ترین و کامل ترین سایت های شرطبندی برای کاربران ایرانی است. سایت های زیادی در این مدت ها آمدند و رفتند ولی نتوانسد به این مدت زیاد، ثبات خود را حفظ کنند. با تبلیعات و تلاش های فراوان تیم این سایت در پشت پرده، مانند استفاده از اینستاگرام پویان مختاری برای تبلیغات این سایت، توانست کاربران زیادی را برای خود بدست بیاورد.

آدرس سایت شرطبندی حضرات پویان مختاری

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا