حاشیه

کتک خوردن سحر قریشی از امیر تتلو

جدا شدن سحر قریشی از امیر تتلو

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

کتک خوردن سحر قریشی از امیر تتلو به یکی از موضوعات داغ در این روز ها تبدیل شده است. سحر قریشی بازیگر سابق تلویزیون ایران این روز ها در فضای مجازی بسیار پر حاشیه است. سحر این روز ها با امیر تتلو خواننده موسیقی پاپ ازدواج کرده است حواشی های زیادی را در اینستاگرام به همراه دارند. در جریان یک مهمانی شبانه امیر سحر را به باد کتک می گیرد.

تتلو به قدری در این مهمانی مست بود که اختیار را از کف داد و دست به چنین عمل خشونت باری زد. ماجرا به قدری در اینستاگرام سر و صدا به پا کرد که زبانزد عام خاص این فضا قرار گرفت. امیر و سحر دست به هر کاری می زند تا بتوانند توجه کاربران شیکه های اجتماعی را به خودشان جلب کنند. و کسب در امد بالایی را از این حواشی ها به دست آورند. شما می توانید در ادامه ی این مطلب از مجله ی بت کلونی با حواشی رابطه ی بین امیر تتلو و سحر بیش تر آشنا شوید.

کتک خوردن سحر قریشی از امیر تتلو
کتک خوردن سحر قریشی از امیر تتلو

عکس و فیلم کتک کاری سحر و تتلو

تا مدت ها فالوورهای زیادی عکس و فیلم های کتک کاری سحر با تتلو را دنبال می کردند. پس از گذشت چند وقت تتلو به این رفتار زشت خود اعتراف کرد. ضمن عذر خواهی کردن از خانواده خانم قریشی مشکلات عصبی و تاثیرات مواد مخدر را زمینه این وحشیگری خود دانست. همین مطالب امیر در اینستاگرام بسیار باز خورد پیدا کرد.

جدا شدن سحر قریشی از امیر تتلو

این بار خبر جدایی سحر از امیر تتلو در اینستاگرام حاشیه ساز شد. سحر قریشی پس از مدتی زندگی کردن در کنار تتلو به این نتیجه رسید که نمی تواند این همراهی را به پایان برساند. و برای داشتن یک زندگی بهتر تصمیم به جدایی از امیر می گیرد. سحر قریشی پس از جدایی از امیر تتلو از کشور ترکیه به دبی رفت. حال در کشور دبی چه حاسیه های درست شود با ما در همین مطلب مجله بت کلونی اطلاع رسانی می شود.

لباس عروسی آیسان آقاخانی

ماجرای ازدواج های سحر قریشی

سحر قریشی بازیگر سابق سینما و تلویزیون ایران در زندگی ازدواج های متعدی داشت. هر بار ازدواج سحر با مشگلاتی برخورد می کند و به طلاق منجر می شود. سحر در هفده سالگی با آقای مهران اخوان ذاکر ازدواج کرد ولی با شروع فیلم دلنوازان از مهران جدا شد. خانم قریشی با امید علومی نیز ازدواج کرد پس از مدتی خبر جدایی سحر با امید در فضای مجازی بازخورد پیدا کرد. رابطه دوستی وازدواج سحر با مهدی طارمی فوتبالست مشهور دنیا حواشی زیادی را در فضای مجاز به وجود آورد. مهدی طارمی تمام این رابطه و ازدواج را تکذیب کرد. سحر این بار برای همیشه ایران را به مقصد ترکیه ترک کرد و با امیر تتلو خواننده موسیق پاپ ازدواج کرد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا