بیوگرافی

بیوگرافی مهدی محمودی؛ کمدین اینستاگرام

حواشی و شایعات مهدی محمودی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

مهدی محمودی واینر اینستاگرام است. آقای محمدی تنها یک بلاگر نیست بلکه کمدین خوبی نیز در عرصه برنامه یوتیوب و اینستاگرام است. مهدی نقش های متعددی را در زمینه کمدی بازی می کند. بازی آقای محمودی جای خیلی زیادی در دل مخاطبان فضای مجازی باز کرده است. مهدی در برنامه مجبوب اینستاگرام نیز طرفداران زیای دارد که تمام کار های او را لایک می کنند. در ادامه با مجله بت کلونی در همین مطلب همراه باشد تا از نزدیک با بیوگرافی مهدی محمودی بیشتر آشنا شوید.

سایت پیش بینی حضرات

بیوگرافی مهدی محمودی؛ کمدین اینستاگرام
بیوگرافی مهدی محمودی؛ کمدین اینستاگرام

بیوگرافی مهدی محمودی

مهدی محمودی کمدین معروف اینستاگرامی در تهران است که در زمینه موسیقی نیز فعالیت عمده ای دارد. آقای محمودی کلیب های طنز و خنده داری را در کانال اینستاگرام و یوتیوب به اشتراک می گذارد. زیبایی و جذابیت کلیپ های مهدی به قدری زیاد است که همه روزه بر تعداد فالوئر هایش اضافه می شود. محتوای کار آقای محمودی بسیار خوب است. آقای محمودی برای خود آهنگی نیز منتشر کرد که در اینستاگرام بازتاب زیادی داشت. مهدی در کنار این که کمدین است ولی دارای شخصیتی جدی است.

مطالب پیشنهادی: دیس پویان مختاری به پوتک

کسب درآمد مهدی محمودی

آقای محمودی به خاطر تبلیغاتی که در اینستاگرام می کند درآمد بالایی دارد. مهدی با استوری تبلیغاتی خود درآمد حدود هشت میلیونی را به دست می آورد. آقای محمودی از کار موسیقی خود نیز به نوعی درآمد زدایی دارد. یکی از ثروت مند ترین بلاگر های کمدین در یوتیوب و اینستاگرام آقای محمودی است.

زندگی شخصی مهدی محمودی

آقای محمودی به نظر می رسد که مجرد است. حواشی های زیادی راجب رابطه با افراد در اینستاگرام است که همه این روابط بعد از مدتی به جدایی ختم می شود. ولی خود مهدی همه این حاشیه ها را رد می کند.

لایو مهدی محمودی

مهدی در اینستاگرام لایو دارد. بیشتر لایو های آقای محمودی مربوط به زمان کلیپ هایش و خاطرات خنده دار او می باشد. هواداران مهدی در لایو این کمدین شرکت می کنند تا لحظاتی را به شادی بگذرانند.

مطالب پیشنهادی: دانلود فیلترشکن اکسی پروکسی (oxy proxy)

مهدی محمودی در اینستاگرام

آقای محمودی در اینستاگرام فعالیت گسترده ای دارد. می توان گفت که از اینستاگرام درآمد زدایی می کند. کلیپ های طنز مهدی در اینستاگرام بازخورد های بالایی دارد. که نظر کاربران فضای مجازی را به خوبی به خودش جلب کرده است. شما نیز می توانید به سایت آقای محمودی بروید و کارهای طنز او را از نزدیک ببینید. در صورتی که می خواهید با این بلاگر ایرانی آشنا شوید ما در آینده ادامه کنید.

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا