موزیک

بیوگرافی شاهین نجفی؛ راک استار ایرانی

آشنایی با زندگی شخصی شاهین نجفی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

شاهین نجفی یکی از خوانندگان مشهور و محبوب ایرانی در سبک راک و رپ است. همان طور که می دانید موسیقی رپ و راک ایرانی خیلی پر طرفدار است و افراد کمی در این حوزه ی موسیقی کار می کنند. شاهین یکی از بهترین های این عرصه است و همه ی آهنگ های او ترند می شوند.. اگر دوست دارید با سبک خوانندگی و موسیقی های شاهین بیشتر آشنا شوید، با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

بیوگرافی شاهین نجفی
بیوگرافی شاهین نجفی

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی شاهین نجفی

مرتضی نجفی پور مقدم که با نام هنری شاهین نجفی شناخته می شود، بی شک یکی از بهترین خوانندگان ایرانی در عرصه ی موسیقی رپ و راک است. او در تاریخ 19 شهریور ماه سال 1359 در شهر بندر انزلی استان گیلان به دنیا آمد. شاهین هفت خواهر و برادر بزرگت از خودش دارد. او در مصاحبه هایش گفته که پدرش را خیلی زود از دست داده و هیچ چیزی از او به یاد نمی آورد.

از قرائت قرآن تا نوازندگی گیتار

شاهین در دوران نوجوان ی قرآن می خواند و رفتاری شبیه به انسان های مذهبی داشت. خواهر بزرگ تر شاهین در سن نوجوانی برای او یکی گیتار هدیه گرفت و همین گیتار مسیر زندگی شاهین را از قرائت قرآن به موسیقی عوض کرد. شاهین از همان زمان شروع به آموزش گیتار کرد و خیلی زود توانست به نت ها و آکوردهای موسیقی مسلط شود. شاهین در دانشگاه رشته ی جامعه شناسی را انتخاب کرد اما نتوانست در این رشته طاقت بیارد و مدرک خود را بگیرد. آقای نجفی در نهایت از دانشگاه انصراف داد.

شروع شهرت شاهین

شاهین با اجرای ترانه ی نقی در میان مردم ایران شناخته شد. او در این آهنگ امام دهم مسلمانان یعنی نقی را خطاب قرار داد و در آهنگ خودش با او صحبت کرد. همین مساله باعث شهرت فراوان او در میان مردم شد. مسلمانان به شاهین انتقاد کردند و گفتند که نباید از امام نقی در آهنگش اسم می برد. به ههر حال انتقاد های بی شمار سبب شهرت بیشتر این آهنگ هم شد.

آشنایی با آهنگ های شاهین

شاهین نجفی تا امروز آهنگ های مشهور زیادی منتشر کرده است. از جمله محبوب ترین این آهنگ ها می توان به جنش سوم، مقدس و خشونت، هیچ هیچ هیچ، سال خون، ترامادول، توهم، ما مرد نیستیم و غیره اشاره کرد. همه ی این آهنگ ها در زمان پخش شان ترند شدند و شنونده های زیادی آن ها را پسندیدند. اگر شما هم به سبک آهنگ های شاهین نجفی علاقه دارید و کار های او را دنبال می کنید، با ما همراه باشید.

شاهین نجفی در اینستاگرام

شاهین در فضای مجازی اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و ترانه های خودش را در این فضا نیز منتشر می کند. او با انتشار آهنگ هایش در این فضا لایک و کامنت می گیرد و از این طریق باعث رشد و رونق صفحه ی شخصی خودش شده است.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا