حاشیه

همسر الهام چرخنده کیست؟

محمد درویش همسر سوم الهام چرخنده

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

همسر الهام چرخنده کیست؟ این سوالی است که برای بسیاری از مردم پیش می آید. الهام چرخنده بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است. الهام فعالیت خود را با بازیگری شروع کرد. پس از مدتی به سمت موسیقی رفت و در حال حاضر یکی از فعالان تبلیغات چادر است. خانم چرخنده با بازی در فیلم سینمایی شب یلدا بسیار مورد توجه کاربران سینمایی قرار گرفت و درخشش خوبی داشت. الهام با بازی در سریال آوای باران به اوج شهرت رسید. خانم چرخنده سه بار ازدواج کرد و ازدواج سوم الهام در اینستاگرام بسیار حواشی درست کرد. حال همسر سوم خانم الهام کیست؟با ما در همین مطلب مجله بت کلونی را دنبال کنید.

همسر الهام چرخنده کیست؟
همسر الهام چرخنده کیست؟

محمد درویش همسر الهام چرخنده

الهام با ویدیوی که از پوشش چادر بود را در اینستاگرام منتشر کرد. این ویدیو بسیار پر حاشیه بود و در فضای مجازی بازتاب زیادی پیدا کرد. سید محمد درویش همسر سوم الهام چرخنده و از روحانیون کشور است. خانم الهام با ازدواج با آقای محمد درویش به عراق مهاجرت می کند و در حال حاضر در کربلا ساکن هستند. عکس خانم چرخنده در کنار سید محمد با پوشش اسلامی بسیار در اینستاگرام بازخورد پیدا کرد.

تغییر جنسیت محمد صادقی

همسران الهام چرخنده

الهام با آقای پیمان شعبانی در سن پایین ازدواج کرد و از آقای پیمان یک پسر به تام شایان دارد. ازدواج آن ها زمانی طول نکشید و به طلاق منجر شد. خانم چرخنده برای بار دوم در سن هجده سالگی با آقای فرشید نوابی که از بازیگران سینمای ایران است ازدواج کرد و ثمره عشق آنها پسری به نام ارسطو است. با وجود همبازی بودن در سریال پروانه ها در همان سال هزار و سیصد و نود دو از همدیگر جدا شدند. پس از جدایی الهام از همسرش این بار ازدواج خود را با روحانی کشور سید محمد درویش را رسانه ای کرد. الهام یکی از پر حاشیه ترین بازیگران است.

بیوگرافی الهام چرخنده

الهام متولد چهارم تیر هزارو سیصدو پنجاه هفت در کاشان و اصالتا بختیاری است. بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. الهام شهرت خود را به علت یک شبه چادری شدنش بدست آورد و زبانزد خاص عام قرارگرفت. خانم چرخنده دانشجوی انضرافی رشته مهندسی معماری است. این بازیگر معروف ایرانی مدتی در خارج از کشور در شبکه های مهاجر با همسرش فرشید نوابی به مدت هشت سال فعالیت می کرد. خانم الهام چرخنده در زمینه موسیقی و خوانندگی نیز سابقه دارد و یک آلبوم موسیقی نیز در لیست کارهای الهام هست.

دانلود قسمت پانزدهم فصل دوم سریال مهمونی

اینستاگرام الهام چرخنده

الهام بازیگر پر حاشیه در اینستاگرام صفحه دارد. خانم جرخنده در اکانت اینستاگرام خود فعالیت زیادی دارد. خانم الهام در مدت فعالیتش در اینستاگرام و حواشی های که درست کرد توانست فالوورهای زیادی را برای خودش به دست اورد. الهام عکس ها و فیلم های را از زندگی شخصی خود در اینستاگرام منتشر می کند. تمام پست های خانم چرخنده در اینستاگرام لایک زیادی می خورند و بعضی از هواداران او برایش کامنت نیز می گذارند. شما می توانید به سایت الهام چرخنده مراجعه کنید و پست های او را ببینید.

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا