بیوگرافی

بیوگرافی داملا کولبای؛ بازیگر سینما و تلویزیون ترکیه

شهرت داملا کولبای

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

بیوگرافی داملا کولبای و زندگی شخصی او را در این مطلب می خوانید. داملا کولبای بازیگر  محبوب سینما و تلویزیون کشور ترکیه است. خانم کولبای از نوجوانی به بازیگری علاقه داشت ولی والدین او مخالف بازیگری بودند. با گذشت زمان و دیدن علاقه و اشتیاق داملا پدر و مادرش رضایت دادند و او را در برآورده شدن خواسته اش حمایت کردند. خانم کولبا فعالیت هنری خودش را ابتدا در تئاترهای مدرسه شروع کرد. داملا با سریال پول کثیف برای اولین بار جلوی دوربین رفت. سریال های تلویزیونی  معجزه باردار زندگی، نفوذی، ثروتمند و فقیر از دیگر کارهای زیبای خانم کولبای است. در همین مطلب بیوگرافی  حاشیه ها و زندگی شخصی داملا کولبای را در مجله بت کلونی مورد بررسی قرار خواهیم داد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی داملا کولبای؛ بازیگر سینما و تلویزیون ترکیه
بیوگرافی داملا کولبای؛ بازیگر سینما و تلویزیون ترکیه

بیوگرافی داملا کولبای

خانم داملا کولبای متولد چهاردهم ژانویه هزار و نهصد و نود و سه در شهر ازمیر ترکیه بازیگر سینما و تلویزیون است. داملا توانست لیسانس هنرهای صحنه از دانشگاه دوکوز ایلول ازمیر را به خوبی دریافت کند. خانم کولبای برای اولین بار در بیست و یک سالگی جلوی دوربین رفت و در حال حاضر یکی از موفق ترین ها در عرصه هنر سینما و تلویزیون است. پدر خانم داملا بازنشسته بانک و مادرش خانه دار است. خانم کولبای یک خواهر بزرگتر از خود دارد.

زندگی شخصی داملا کولبای

خانم کولبای وقتی بیست و سه ساله بود با اونر ارکان که یکی از بازیگران سینما بود وارد رابطه شد. پس از مدتی دوستی آن ها دوام نداشت و در سال دو هزار و شانزده با یک پسر خارجی به اسم سام وارد رابطه شد. این رابطه خانم داملا نیز به نتیجه نرسید واز هم جدا شدند. در حال حاضر خانم کولبای با دکتر عثمان چیچک در رابطه است و پست های عاشقانه ابی را در اینستاگرام به اشتراک می گذارد. هنوز به طور رسمی خانم داملا این ازدواج را رسانه ای نکرده است. به محض دریافت خبری که مبنی بر ازدواج خانم کولبای و دکتر عثمان شود در مجله بت کلونی به روز رسانی می شود.

ورزش دو میدانی داملا کولبای

خانم داملا به ورزش نیز علاقه مند بود. کولبای در مسابقات استعدا یابی ورزشی شرکت کرد. در این استعدادیابی مربی از خانم داملا خواست که ورزش دو میدانی را انتخاب کند. خانم کولبای به صورت جدی وارد مسابقات شد و چند مقام را نیز کسب کرد. ولی از وقتی که وارد قاب سینما و تلویزیون شد به کلی از ورزش جدا شد.

علاقه مندی داملا کولبای

خانم داملا در کنار بازیگری به مطالعه کتاب های انرژی درمانی می پردازد. کتاب های را که خانم کولبای می خواند بیشتر از نویسندگان و شاعرانی است که می تواند ذهن و روح داملا را پرورش دهند. خانم کولبا اولین رباعی خود را نوشت و در حال حاضر می خواهد به نوشتن یک داستان کوتاه بپردازد.

شهرت داملا کولبای

خانم کولبای در سال دو هزار و پانزده  در سریال معجزه باردار در یکی از نقش اصلی بازی کرد. پس از مدتی در سریال ثروتمند و فقیر به ایفای نقش پرداخت. دو سال بعد بازی او در سریال نفوذی در کنار آراس بولوت اینملی به قدری زیبا بود که مورد توجه مخاطبان تلویزیونی قرار گرفت و با همین سریال به اوج شهرت رسید.

داملا کولبای در اینستاگرام

خانم داملا دراینستاگرام در اکانت شخصی خود عکس و فیلم های را به اشتراک می گذارد. کولبای این بازیگر محبوب توانست در اینستاگرام هواداران زیادی پیدا کند. پست و استوری های خانم داملا در اینستاگرام بازتاب های زیادی دارد. خانم کولبای از برخی از دوستان خود کامنت نیز دریافت می کند.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا