حاشیه

درگیری های امیر تتلو

حواشی ایجاد شده تتلو با افراد معروف

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

درگیری های امیر تتلو از ابتدا تا به حال

این خواننده که اقلب طرفداران او دهه هشتادی هستند ، سبک اصلی اش در زمینه”R&B ” است و در سبک های دیگری مثل رپ و پاپ هم فعالیت داشته است . اولین آلبوم رسمی خودش را در سال 1390 با نام زیر همکف منتشر کرد و شروعی برای فعالیت حرفه ای امیر تتلو بود .

ماجرای انتقام امیر تتلو از درگیری با مجری شبکه من و تو سالومه

 سه سال پیش وقتی یکی از مجری های شبکه من و تو نشان زرشک طلایی هفته را به یک یاز آهنگ های تتلو داد او باز هم از کوره در رفت و فالوئرهایش را روانه پیچ مجری مورد نظر کرد تا انتقام زرشک ظلایی را از او بگیرند . کمی بعد هم در آهنگ « خونه خوبه » از مجری مورد نظر با نام« زالومه » یاد کرد .

وقتی تتلیتی ها سوژه استندآپ های خندوانه شدند

 یک سال پیش وقتی امیرمهدی ژوله در برنامه خندوانه استندآپ کمدی اجرا می کرد به شوخی طرفداران خودش را ژوژولیتی نامید و همین باعث شد که تتلو دوباره دست به تایپ شود و این بار هم ارتش سه میلیونی اش را به پیج ژوله هدایت کند . ماجرا تا آنجا پیش رفت که امیرمهدی ژوله در پست اینستاگرامش از تتلو دلجویی کرد و گفت :«امیدوارم که او هم مجوز بگیرد و بتواند به صورت رسمی فعالیت کند».

نظر جنجالی امیر تتلو در مورد صدای محسن چاوشی

 سال پیش وقتی برنامه اینترنتی پرمخاطب رضا رشیدپور با نام « دید در شب » به راه افتاد امیر تتلو مهمان یکی از شب های این برنامه بود و به گفته خود رشیدپور پربیننده ترین برنامه او در آپارات را رقم زد . تتلو در دید در شب به صدای محسن چاووشی ایراد گرفت و گفت:« فکر نمی کنم این آقا بتواند همین صدا را لایو اجرا کند ». موضوعی که به درگیری و فحاشی هواداران منجر شد . چند ماه بعد محسن چاووشی در اقدامی بی سابقه ویدئویی از اجرای لایو و بدون افکت یکی از آهنگ هایش را خواند و روی اینترنتقرار داد .

ماجرای امیر تتلو و درگیری لفظی با بهنوش بختیاری

 ماجرا از اینجا شروع شد که تعداد فالوئرهای بهنوش بختیاری از پیج امیر تتلو پیشی گرفت و تتلو در متنی گفته بود که بعضی هنرمندان اقدام به خرید فالوئر می کنند. بهنوش بختیاری در متنی این گونه پاسخ تتلو را داد:«اعتبار مثقال مثقال جمع می شه با اخلاق و انسانیت . نه با پست اینستاگرام. قابل توجه دوستان، من که یک شبه به اینجا نرسیدم و دوستانی که منو می شناسن می دونن که من از سال 74 بی وقفه کار کردم و زحمت کشیدم و همیشه جواب بی معرفتی رو با معرفت دادم .

کاشکی کسایی که توهین و بی ادبی می کنن، پست های چهار ماه قبل من رو ببینن که من چطوری به حرمت موسیقی با نهایت احترام و خوش قلبی دو پست از کسی که تاحالا ندیدم گذاشتم و دفاع کردم . مرسی که جوابم رو این جوری با ناجوانمردی دادین… ما فیک… شما طبیعی… ما بد شما خوب… شما اول… اول… در پناه حق… یاعلی».

و جواب امیر تتلو به این پست بهنوش بختیاری:«خوب اولا که من منظورم خانم بختیاری نبود و خیلیا بودن که لایکارو توش کردن ولی ما مثل همیشه حرفو انداختیم زمین و اونی که صاحبش بود ورش داشت!!! عرضم به حضورشون که من هنوز هم نم دونم ایشون کی هستن ولی چون تتلیتی بودن ما حمایت کردیم و فالورشون رفت بالا ولی نه دیگه نهصدهزار تاااااا !!! جنگه مگه!؟؟؟ باز اگه خانم حاتمی یا مثلا علی کریمی انقدر می شد یه حرفی!!! در ضمن شما از سال 74 کار کردی پولشو گرفتی!!! منت گذاشتن نداره که!!

الانم همه جای ایران اگه رفتین واسه شعبه پاندوراتون و تبلیغات و پلوتون بوده وگرنه عاشق چشم و ابروی مردم نبودین!!! خوش بختانه من یکی از همه چی خبر دارم حتی چیزایی که نمی بینم!!!! من هر روز پروفایلارو چک می کنم شما که خودم یه ماه پیش شاتتون کردم . دویست هزار تا بودین چطور به شبه شدین پونصد هزار تا؟!؟؟ روز هشتصد هزارتاییم چکتون کردم شدین هفتصد هزار تا!!!! و روز نهصد هزار تایی هشتصد هزار تا بودین چه جوری یه شبه شد نهصد و پنج هزار تا بعد لایکاتون بیست هزارتاس!!! تازه پستی که دو هفته پیش گذاشتین!!!!

من حواسم بدجوری جمع هستش متاسفانه!!!! شما هم یا مثل من که دیروز معذرت خواهی کردم معذرت می خواین . به خاطر این متن زشتتون و توهینی که به هوادارامون و دعاهامون کردین یا هرگز دیگه تتلیتی نیستینو هرچه براتون پیش بیاد مسئولش خودتونید!!! دو روز که چیزی نیست اون زرشک طلایی به کل از بین رفت چون فکر می کرد هوادارای ما هم مثل مال خودشون فیکن!!! در ضمن این تیکه ها که بهم میندازین خودم نوشتمشون رو کاغذ:بابا قوی قدرتمند…».

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا