حاشیه

رضا پیشرو و زدبازی

درگیری های پیشرو و زدبازی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

بیوگرافی ابتدایی زدبازی

زدبازی نام یکی از گروه‌های رپ فارسی است که از سال ۱۳۸۰ در تهران ، پاریس و لندن شروع به فعالیت کرده اند . قضیه از اونجا شروع میشه که سامان ویلسون و مهراد هیدن تو مدرسه باهم آشنا میشن و باهم رفیقای خوبی میشن . درسشون تموم میشه بعدش میرن لندن و تو لندن سهراب ام جی رو میبینن . تو مدرسه میشناختنش ولی خیلی باهم جور نبودن .بعدش از هم جدا میشن و مهراد به سامان میگه با این نمیگردی , ازش خوشم نمیاد . اون روز هم میگذره و سامان و مهراد و سهراب بیشتر باهم جور میشن.بعد 1 سال مهراد بر میگرده ایران و وقتی بر میگرده میبینه سامان روی بیت یکی از آهنگ های امینم یه چیزی نوشته.

شروع داستان دیس و دیس بک

گذشت و آهنگ دیس آجیلی اومد بیرون که بابک اهورا(یکی از رپرای اون زمان که الان کم کاره)تو این ترک دیس شده.بعدش زدبازی آهنگ مهمونی رو میده بیرون و بیشتر از همیشه اسمش سر زبون ها میوفته.بعد از یکی دوتا ترک بیرون دادن,دیس ترک آهنگامون خداست اومد بیرون که دیس به فینچر(رفیق پیشرو)بود .

مهراد با اعضای گروه جنجال(یه گروه که اون زمان فعالیت میکرد)دوست بود و جنجال به زدبازی پیشنهاد کار میده ولی مهراد میگه نه و میگه اونا میخوان از ما بالا برن و از معروفیتمون استفاده کنن.این میشه که جنجال دیس میده(تو گوگل نیست آهنگش به خاطر قدیمی و ضعیف بودن کار).

ولی زدبازی جوابی نمیده.همونطور که اشاره کردم زدبازی تو آهنگ آهنگامون خداست فینچر رو دیس میکنه و موضوع از این قراره که سامان تو یکی از مهمونی ها این آهنگو میخونه و آخرش به رفیقاش میگه که این دیس بوده و به رفیقای پیشرو تیکه انداخته.پیشرو تو اون مهمونی نبود و رفیقای سامان این موضوع رو به پیشرو میگن بعد فینچر و داریا و رضا 3 پاک(همون رضا پیشرو,قبلا اسمش تریپاک بود)دیس بک میدن به اسم فاک زدبازی(که متاسفانه این هم به دلیل قدیمی بودن کار تو گوگل نیست).

و زدبازی(یه جورایی فقط سامان)تو آهنگ’دیس بک`که کاری فوق العاده دیس بک میده.

ماجرای دیس اثر منفی

بعد چند وقت سامان تو یکی از مهمونی ها از پیشرو بد میگه,در یک اجرا پس از خواندن ترک ((از خزر تا خلیج)) رو به حاضران گفت این ترک دیس به تمام بچه فقیر های پایینه که فاز پولدار بودن می گیرند و می خواهند با ما رقابت کنند.((منظور ویلسون بچه های محله نظام آباد بودند.)) . و دوستای مشترک سامان و رضا این موضوع رو به گوش رضا میرسونن.بعدش رضا عصبانی میشه و با همراهی فلاکت,دیاکو و گنگ من ترکی رو به اسم اثر منفی رو میده بیرون که همه ی طرفداران رپ حداقل یبار این ترک رو گوش دادن:)و اینم بگم رضا بعد دادن این دیس ترک ابراز پشیمونی کرد.

و اینم بگم که چرا سامان اون موقع جواب پیشرو رو نداد . چون سامان تو ختم یکی از آشناها بود و نمیتونست چیزی بگه . البته بگم مهراد بعدش گوشی رو گرفت و جواب رضا رو داد ولی رضا اون قسمت رو تو آهنگ نزاشت . و زد بازی هم عکس عملی نداشت اون موقع.دقیقا همون زمان زدبازی اعضای جدید گرفته بود (علیرضا جی جی,سیجل و نسیم)و بیشتر کارشون به سمت آهنگ های ملو رفته بود و سامان با این موضوع مشکل داشت و گفت نباید اعضای جدید بیاریم و به خاطر این موضوع 1 ماه قهر کرد!!ولی بعدش با این موضوع کنار اومد و چند ماه بعد

بعدش رضا متاسفانه درگیر اعتیاد شد و از صامت جدا شد و باعث شد که با هیچکس اختلاف پیدا کنه و چندتا تیکه بندازن بهم.

جواب های زدبازی به پیشرو

قبل اومدن آلبوم یک آهنگ حدود 2دقیقه ای از سهراب منتشر شد . که نشون داد میخوان جواب رضا رو بدن(که این آهنگ تو 30 دقیقه ظبط شده!!).

بعدش آلبوم ظبط شد و اولین ترک منتشر شد به اسم تهران ماله منه که تیکه هایی به رضا پیشرو داشت.

و ترک دیگه ای از آلبوم زاخار نامه منتشر شد که بمب بود(همراه با هیچکس رفیق قدیمیه پیشرو)

این آهنگ ترکوند و پیشرو تو یکی از بهترین آهنگ ها به اسم چاقال نامه جواب زدبازی رو داد.

و پیشرو این موقع ها گفت من دیگه نمیخوام بیام تو دیس و دیس بازی و… ولی عمو سهراب ول کن نبود و آهنگ دروغ تعطیل رو منتشر میکنه که دقیقا جواب تک تک تیکه های چاقال نامه رو میده .

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا