بیوگرافی

رضا پیشرو بیوگرافی

معرفی رضا پیشرو

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

معرفی ابتدایی رضا پیشرو

محمدرضا ناصری آزاد ، ملقب به رضا پیشرو ، آهنگ ساز و خواننده ایرانی در 12 بهمن 1366 در محله نظام آباد تهران به دنیا آمد .او دارای دو برادر به اسم علی ملقب به علی اوج و امید ملقب به امید قدر دارد که ره دو در رشته موسقی فعالیت میکنند که پدرشان فوت و مادرشان همچنان در ایران زندگی میکنند.

او که در سال 1396 به علت فعالیت های رپی خود محاکمه میشد ، بعد از آزادی موقت خود از طریق غیر قانونی و مرزی از کشور خارج و به استانبول مهاجرت کرد و اکنون همان جا زندگی میکند .

معرفی ابتدایی رضا پیشرو

همکاری های رضا پیشرو

رضا پیشرو از معدود خواننده هایی است که تعداد همکاری و یا به اصطلاح رپی ، ” فیت ” زیادی با خواننده های ایرانی و حتی خارجی دارد . از مهمترین های آن میتوان به همکاری با سروش هیچکس ، امیر تتلو ، حصین ، یاس ، عرفان پایدار و … اشاره کرد .

درگیری رضا پیشرو با زدبازی

از پر حاشیه ترین قسمت های رپ فارسی ، میتوان به درگیری های رضا پیشرو با اعضا گروه زدبازی اشاره کرد

که نتیجه آن ها ، دیس ترک های فوق العاده ای بودن که از هر دو سمت ساخته شدن . جدیدترین آن ها هابیل که متعلق به سهراب ام جی ، عضو گروه زد بازی و قابیل که متعلق به رضا پیشرو است .

درگیری رضا پیشرو با زدبازی

آلبوم ها و ترک های رضا پیشرو

رضا پیشرو که اخیرا مجددا کم فعالیت شده است بعد از ترک گروه خود ، آلبوم ها و سینگل ترک های بسیاری دارد . که از جمله آن ها آلبوم ” یوفو ” ، ” پرواز ” ، ” ریل ” و … است .

کنسرت های رضا پیشرو

رضا پیشرو تا به حال یک کنسرت رسمی در استانبول داشته است و کنسرت دیگری که قرار بود به همراه امیر تتلو و حسین تهی در استانبول در سالن 20 هزار نفری برگزار کند ، از طرف کنسول گری ایران ، به دلیل نقض امنیت و فضای اعتراضی  کنسل شد .

درآمد رضا پیشرو

درآمد پیشرو از راه هایی مثل پیش فروش آلبوم ها ، فروش گردنبند و انگشتر با لیبل گروه ریل ، و ویدئو های یوتوب به دست می آید . که اطلاعات از مقدار دقیق آن در دسترس نیست .

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا