فوتبال

عملکرد تیم ملی فوتبال ولز در جام جهانی قطر

باخت گرت بیل در مقابل ایران

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

تیم ملی فوتبال ولز یکی دیگر از تیم های حاضر در جام جهانی 2022 قطر بود که از طریق پلی آف به آن راه پیدا کرد. ولزی ها اگر چه در مرحله گروهی خوب ظاهر نشدند اما با حذف تیم ملی فوتبال روسیه از رقابت های جذاب جام جهانی، شانس حضور در این رقابت ها را به دست آورد. با مجله بت کلونی همراه باشید تا با مسیر صعود این تیم بیشتر آشنا شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

عملکرد تیم ملی فوتبال ولز در جام جهانی قطر

گروه ولز در جام جهانی قطر

ولز به عنوان یکی از تیم های گروه B جام جهانی 2022 قطر با تیم های انگلیس، ایران و آمریکا به رقابت پرداخت. این تیم سرانجام به عنوان اخرین تیم گروه از صعود به مرحله بعد بازماند.

عملکرد ولز در جام جهانی قطر

تیم ملی فوتبال ولز ضعیف ترین تیم اروپایی در جام جهانی 2022 قطر بود. آن ها در بازی دوم خود مقابل ایران با 2 گل شکست خوردند. تیم ملی ولز تنها با 1 امتیاز در جایگاه چهارم گروه B از مرحله گروهی حذف شد. در واقع ولزی ها پایین تر از تیم ملی فوتبال صربستان عنوان بدترین تیم اروپایی جام جهانی 2022 قطر را از آن خود کردند.

بازیکنان ولز در جام جهانی قطر

با تصمیم سرمربی و فدراسیون فوتبال ولز لیست نهایی این کشور برای حضور در جام جهانی 2022 قطر به صورت زیر است.

وین هنسی، دنی وارد، آدامن دیویس، بن دیویس، بن کابانگو، تام لاکیر، کریس مفام، جو رودون، اتان آمپادو، نکو ویلیامز، کریس گونتر، کانر رابرتز، سوربا توماس، جو آلن، دیلان لویت، مت اسمیت، هری ویلسون، جو مورل، جانی ویلیامز، آرون رمزی، گرت بیل، روبین کولویل، کیفر مور، مارک هریس، دنی جیمز و برنان جانسون بازیکنان تیم ولز برای حضور در جام جهانی قطر بودند.

گرت بیل

اگر چه گرت بیل در سال های اخیر به طور چشمگیری افت کرده است اما باز هم ستاره بی چون و چرای ولز در جام جهانی 2022 قطر بود. او تنها امید ولزی ها برای صعود از مرحله گروهی بود اما نتوانست این کار بزرگ را انجام دهد. بیل بعد از شکست 2 بر 0 مقابل ایران گفت این قبول این شکست برای من خیلی دشوار است. اما باید با آن کنار بیام. برد و باخت در فوتبال وجود دارد و این قسمتی از آن است.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا