بیوگرافی

بیوگرافی عسل ایزدیان؛ بلاگر معروف و مشهور اینستاگرام

کلیپ های عسل ایزدیان

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

بیوگرافی عسل ایزدیان را به همراه حواشی و شایعات او در ادامه این مطلب می خوانید. عسل ایزدیان یکی از دختران بلاگر ایرانی است که با فعالیت خود در اینستاگرام توانست که بسیار موفق باشد. این روز ها صفحات مجازی به ویژه اینستاگرام برای بلاگر ها منبع درآمد خوبی را رقم می زند. عسل در صفحات مجازی کلیپ های طنز و رمانتیک را به اشتراگ می گذارد و در بین مخاطبان اینستاگرامی بسیار بازتاب دارد.عسل ایزدیان در کنار دوستان خود خانم دیانا و متین و ارسلان کاشی فعالیت های خود را انجام می دهد. در ادامه همین مطلب مجله بت کلونی همراه باشید تا با بیوگرافی، حواشی ها و چالش های خانم ایزدیان بیشتر آشنا شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی عسل ایزدیان؛ بلاگر معروف و مشهور اینستاگرام
بیوگرافی عسل ایزدیان؛ بلاگر معروف و مشهور اینستاگرام

بیوگرافی عسل ایزدیان

عسل ایزدیان متولد  نهم دی هزار و سیصد و هشتاد و یک در تهران یکی از تیک تاکر های معروف اینستاگرام است. خانم ایزدیان یک برادر بزرگ تر از خود دارد که در هر شرایطی از او حمایت می کند. خانم ایزدیان اصالتا ترک است. عسل با پخش کلیپ ها و عکس های از خود توانست در اینستاگرام هوادارانی را برای خودش به دست آورد. در برخی از استوری های خانم ایزدیان تصاویری از مادرش را نیز به اشتراک می گذارد. بیشتر طرفداران عسل تقریبا هم سن و سال خود خانم ایزدیان است و به نظر می رسد که عسل در استان البرز  ساکن است.

عسل ایزدیان در تبلیغات

خانم عسل ایزدیان بلاکر معروف و مشهور اینستاگرام  کار تبلیغاتی را نیز انجام می دهد. برند های معروف به خاطر فروش بالا از بلاگر های مشهور برای تبلیغات خود استفاده می کند و فروش خوبی را به دست می آورند. خانم ایزدیان نیز در تبلیغات برند های معروف درآمد خوبی را به دست می آورد تقریبا پس از مدتی به ثروت زیادی دست پیدا می کنند.

مطلب پیشنهادی: دانلود فیلم هندی پاتان دوبله فارسی

کلیپ های عسل ایزدیان

خانم ایزدیان در ساخت کلیپ های خود با افراد مختلفی همکاری می کند تا بتواند کلیپ های خوب و جذابی را در اینستاگرام منتشر کند. دیانا و متین و آقای ارسلان کاشی از دوستان عسل هستند که در ساخت کلیپ ها به خانم ایزدیان کمک می کنند. در بعضی از مواقع شایعاتی و بحث های را در حیطه کاری خود پیدا می کنند. حواشی های در همین زمینه در اینستاگرام به وجود می آید.

عکس های عسل ایزدیان در اینستاگرام

خانم ایزدیان چند سالی می شود که به عنوان بلاگر مشغول فعالیت در اینستاگرام است.  در طی مدت فعالیت عسل در فضای مجازی هواداران میلیونی را جذب کرد. به مناسبت میلیونی شدن صفحه اینستاگرام خودش عسل عکس های را که با دوستانی که در ساخت کلیپ هایش با او کمک کردند را در اینستاگرام منتشر کرد. خانم ایزدیان در زیر پست هایش متنی را نوشت که حاکی بر این است که دوستانم بسیار به من نزدیک هستند. عسل بسیار از داشتن این دوستان خرسند و خوشحال است.

زندگی شخصی عسل ایزدیان

خانم عسل ایزدیان ازدواج نکرده است و مجرد است. به محضی دریافت خبری یا عکسی که مبنی بر ازدواج و رابطه دوستی عسل  منتشر شود در همین مطلب  مجله بت کلونی به روز رسانی می شود.

عمل زیبایی عسل ایزدیان

بیشتر افراد معروف دوست دارند که چهره های جذابی داشته باشند. خانم ایزدیان  نیز جراحی زیبایی بینی داشت و با تزریق ژل در لب هایش توانست که به جذابیت خود اضافه کند.

فعالیت عسل ایزدیان در یوتیوب

خانم ایزدیان غیر از فعالیت در اینستاگرام در یوتیوب نیز فعالیت دارد. کلیپ های خانم عسل در یوتیوب بسیار پر بازدید است. عسل در یوتیوب نیز درآمد زدایی می کند. فیلم و عکس های خانم ایزدیان در یوتیوب بسیار بازتاب دارد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا