بیوگرافیموسیقی

توماج صالحی بیوگرافی

معرفی توماج صالحی رپر

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

بیوگرافی توماج صالحی

توماج صالحی خواننده رپ با سبک اعتراضی – سیاسی در 12 آذر 1369 در چهار محال بختیاری به دنیا آمد . توماج دانش آموخته رشته مکانیک جامدات است . تا به حال در بسیاری از صفحات مجازی چه در داخل کشور و چه خارج کشور دیده شده است و حتی صفحه اصلی ” رپ ” هم از او حمایت خود را نشان داده است .

بازداشت های توماج صالحی

توماج صالحی اکنون که به جرم ” فساد فی الارض ” در زندان اوین به سر میبرد . در چهار محال بختیاری هنگامی که در مخفیگاهش بود دستگیر و به شهر اصفهان منتقل شد . او به جرم ” لیدر اغتشاشات ” و ” تبلیغ علیع نظام جمهوری اسلامی ” دستگیر و در دادگاه اصفهان ، پشت درب های بسته و حتی بدون حضور وکیل  محاکمه شد .

توماج از شجاع ترین افرادی بود که بعد از کشته شدن مهسا امینی ، در صفحات مجازی خودش ، هم اینستاگرام و هم توییتر ، با وجود زندگی در ایران ، شروع به فعالیت های سیاسی و پخش فراخوان ها و دعوت به اعتراضات خیابانی را انجام داد .

او بار دیگر در سال 1400 در شهر شاهین شهر به جرم ” تبلیغ علیه نظام ” و ” توهین به رهبری ” دستگیر شده بود . در دادگاه همین شهر محاکمه شده بود که به او حکم جزای نقدی و 6 ماه حبس را داده بودند . که در آخر اجرای آن به یک سال تعلیق یافت .

آهنگ های توماج صالحی

توماج تا به حال چیزی در حدود 20 آهنگ سیاسی و اجتماعی به همراهی جاستینا و بی لقب و افراسیاب ، منتشر کرده است . که از معروف ترین آن ها موزیک ویدئو آهنگ ندیدی بوده است که بازتاب زیادی در شبکه های اجتماعی داشته است . و سبک انتقادی از شرایط موجود داخل کشور است .

به امید آزادی تمامی زندانیان سیاسی

4/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا