بیوگرافی

بیوگرافی امید خلیلی؛ مجری با استعداد ایرانی

همسر امید خلیلی کیست؟

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

.امید خلیلی یکی از برترین مجری های شبکه من و تو می باشد که در برنامه بفرمایید شام با نام هنری طغرل به شهرت رسید. این هنرمند تحصیلات خود را در رشته هنرهای نمایشی از دانشگاه متروپولیتن لندن ادامه دارد و در مقطع کارشناسی آن را به پایان رسانده است. اکنون تهیه کننده و مجری فعال شبکه من و تو می باشد. در ادامه مطالب با مجله بت کلونی همراه باشد تا با ناگفته های زندگی این هنرمند بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی امید خلیلی
بیوگرافی امید خلیلی

پیش بینی آنلاین فوتبال

زندگی نامه امید خلیلی

امید خلیلی در 4 فروردین ماه سال 1362 در محله دربند تهران دیده به جهان گشود و تا چهارده سالگی در آنجا زندگی کرد و بعد از از آن از ایران مهاجرت کرد و ساکن ایتالیا شد، سپس به سوئیس و بعد نیز مقیم لندن شد. از کودکی آرزوی فوتبالیست شدن داشت اما به دلیل آسیبی که به پای او رسیده بود، متاسفانه آن را رها کرد.

فعالیت های حرفه ای امید

امید خلیلی در لندن در مقطع دبیرستان وارد فعالیت های هنری شد و کار خود را بیشتر با تئاتر شروع کرد و زمانی که به دانشگاه رفت به مدت بیش از هفت سال در حرفه بازیگری فعالیت کرد. شبکه من و تو در سال 1389 راه اندازی شد و امید یکی از مجریانی بود که تقریبا از ابتدای افتتاح این شبکه فعالیت خود را شروع کرد و به عنوان یکی از مجریان برتر این شبکه نیز شناخته شده است.

شهرت با برنامه بفرمایید شام

امید در این برنامه با نقش طغرل به صورت گویندگی و در پشت صحنه فعالیت داشت. امید با قبول نقش طغرل شهرت زیادی به دست آورد. البته با حضور در من و تو پلاس، رختکن و شعر یادت نره شهرت او به اوج رسید.

زندگی شخصی

امید خلیلی در سن سی و شش سالگی با دختری که در لندن زندگی می کرد با نام مهسا حیدری به صورت رسمی ازدواج کرد. مهسا حیدری در زمینه عکاسی بسیار فعال است. این زوج بسیار زندگی آرام و سراسر شادی را در کنار یکدیگر دارند.  ایشان ازدواج خود را در رسانه های اجتماعی تایید کرد.

 

خداحافظی و برگشت به شبکه من و تو

امید پس از پایان برنامه ی جای شعر خالی در رسانه ها نوشت که دیگر نمی خواهد با من و تو همکاری کند. او گفت که در آینده ای نزدیک دوباره به شبکه بر می گردد. البته او این شبکه را بسیار دوست داشته اما فشار کاری که در آنجا به عنوان مجری داشته، دلیلی بوده تا این تصمیم را بگیرد. امید مدتی از این شبکه فاصله گرفت. او در نیمه دوم سال 1400 با دعوت مدیر شبکه من و تو دوباره به این شبکه برگشت. او با فشار کار کمتر و به عنوان مجری و تهیه کننده فعالیت می کند.

پیش بینی آنلاین فوتبال 

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا