دسته‌بندی نشدهفوتبال

احمد گوهری

دروازه بان مشهور ایرانی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

احمد گوهری یکی از دروازه بانان فوتبال ایران می باشد. او از دوران کودکی به فوتبال علاقه مند بود. در اوج جوانی به باشگاه سایپا تهران پیوست. هم اکنون یکی از دروازه بانانی است که برای تیم پرسپولیس به بازی می رود. در ادامه مطالب بهتر است با مجله بت کلونی همراه باشید تا با حواشی زندگی احمد گوهری بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

احمد گوهری، دروازه بان مطرح کشورمان در 22 دی 1374 در روستای باغچه از بخش شیرین سو، شهرستان کبودآهنگ در استان همدان دیده به جهان گشود. فوتبال را از کودکی در شهر همدان آغاز کرد و در نوزده سالگی برای باشگاه پارسه تهران بازی کرد. بعد از آن به باشگاه نفت نوین تهران پیوست و به تیم اصلی راه یافت.

باشگاه سایپا

احمد گوهری در سال 1395 به تیم سایپا ملحق شد، اما بعد از یکسال از این تیم جدا شد به به تیم پارس جنوبی جم رفت و تا سه سال در آن تیم بازی کرد و به میدان رفت. بعد از سه سال مجددا به تیم سایپا برگشت. بیشتر از یک سال با آن باشگاه کار نکرد و به تیم نفت مسجد سلیمان رفت و برای آنان بازی کرد.

احمد گوهری
دروازه بان مشهور ایرانی

صنعت نفت و پرسپولیس

در سال 1400 موفق شد تا به تیم صنعت نفت آبادان برود، اما مدت زمان کمی با این تیم به میدان رفت و از آنجا جدا شد. ایشان در همان سال یک قرارداد یک سال و نیم با تیم پرسپولیس بست و به این تیم رفت. در حال حاضر به عنوان دروازه بان در تیم پرسپولیس در حال فعالیت است و بازی می کند. او در مصاحبه ای بیان داشته که یکی از افتخارات او حضور در تیم پرسپولیس است. او در این تیم به جز قهرمانی به چیز دیگری فکر نمی کند.

بازی های ملی

این فوتبالیست ما در سن هجده سالگی به تیم ملی نوجوانان رفت و یکسال بعد نیز به تیم ملی جوانان ایران رفت و در سن بیست و چهار سالگی توانست به تیم بزرگسالان ملحق شود و پیراهن آن را بر تن کند.

زندگی خصوصی

گوهری تاکنون ازدواج نکرده است و در حال حاضر مجرد است. در حال حاضر فقط تمرکز او در بازی است. در جایی نیز بیان کرده که هر چیزی به وقت خود انجام خواهد شد.

گرفتن پنالتی های پرسپولیس

گوهری در بازی پرسپولیس و نفت مجسد سلیمان که به صورت مساوی 0 – 0 به پایان رسید. توانست برای تیم پرسپولیس یک پنالتی که به وسیله سیامک نعمتی زاده زده شده بود را بگیرد. از دید ایشان پنالتی گرفتن یک فن است و مربی ها نکاتی را به ما می آموزند، ما خودمان باید با روش و ایده خود آن را تجربه کنیم و بیاموزیم. به نظر خود او، ایشان یک پنالتی گیر عالی است. همیشه سعی می کند که مسیرها را به درستی تشخیص دهد.

محرومیت از تیم نفت مسجد سلیمان

احمد گوهری به دلیل داشتن قرارداد با تیم سایپا، برای رفتن به تیم نفت مسجد سلیمان، باید مبلغ چهارصد میلیون به عنوان جریمه پرداخت می کرد. نصف آن را خود او و نصف دیگر را باید تیم نفت مسجد سلیمان باید پرداخت می کرد. ایشان سهم خود را پرداخت کرد، اما به دلیل مشکلات مالی تیم مسجد سلیمان نتوانستند آن را پرداخت کنند. به همین دلیل تیم سایپا از او شکایت کرد. این شکایت منجر به محرومیت در چهار جلسه حضور در تیم نفت مسجد سلیمان بود.

 

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا