دسته‌بندی نشده

ساره بیات

از بازیگری تا ازدواج

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

ساره بیات یکی از بهترین بازیگران سینما و تلویزیون است. ایشان در رشته هنر در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل گشت. در موسسه کارنامه دوره بازیگری را آموزش دید. از دوران جوانی کار خود را با تئاتر آغاز کرد و با بازی در سریال یک مشت پرعقاب وارد قاب تلویزیون شد. در ادامه مطالب بهتر است با مجله بت کلونی همراه باشید تا با ناگفته های زیر ساره بیات بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

ساره بیات، بازیگر موفق تلویزیون و سینما در 14 مهر 1358 در مشهد دیده به جهان گشود. او یک خواهر کوچکتر از خود دارد. به دلیل مخالف والدین با بازیگری، ایشان در رشته هنر به صورت پنهانی تحصیل کرد. در همان سال 1380 با اجرای نمایشی در جشنواره تئاتر پلیس، به عنوان بهترین بازیگر نمایش، دیپلم افتخار دریافت کرد. بعد از این اتفاق او تشویق شد تا به صورت حرفه ای این دوره بازیگری را بگذراند. به همین دلیل در موسسه کارنامه ثبت نام کرد و زیر نظر استاد پرویز پرستویی آموزش دید.

تلویزیون و سینما

ساره بیات بعد از شرکت در موسسه کارنامه و آموزش دیدن در آنجا، برای بازی در سریال یک مشت پرعقاب انتخاب شد. او موفق به ایفای نقش در این سریال کرد. در این سریال در کنار هنرمندانی چونی علیرضا خمسه و رضا کیانیان وارد قاب تلویزیون شد. دو سال بعد نیز در کنار بازیگرانی چون شقایق فراهانی و کامبیز دیرباز در فیلم مقلد شیطان حضور داشت و بدین صورت وارد عرصه سینما شد.

شهرت

ساره بیات در سی و یک سالگی به آقای اصغر فرهادی معرفی شد. او برای بازی در سریال جدایی نادر از سیمین دعوت به کار شد. با بازی در این سریال او موفق به دریافت جایزه اسکار شد. این فیلم منجر به اوج شهرت وی گشت و در این زمینه طرفداران بسیاری جذب کرد.

ساره بیات
بیوگرافی ساره بیات

بازی در فیلم محمد (رسول الله)

از نظر ساره انتخاب ایشان برای بازی در فیلم محمد رسول الله به عنوان بازی در نقش حلیمه دایه حضرت محمد یک اتفاق فرخنده بود. برای او بازی در این نقش سراسر عشق معنوی بود و از بازی خود لذت می برد. خداوند همیشه او را یاری می کرد تا از پس سنگینی این نقش بربیاید.

رسیدن به آرزو

ساره بیات از کودکی در آرزوی رسیدن به بازیگری بود. البته ایشان بسیار کم توقع است. برای رسیدن به این نقطه نیز بسیار سختی کشیده است.

زندگی خصوصی

ساره بیات در سال 1400 با آهنگساز و تنظیم کننده معروف با نام علیرضا افکاری ازدواج کرد. همسر ایشان ازدواج خود را با خانم ساره در رسانه های اجتماعی اعلام کرد.

شرایط قبول نقش

ساره بیات همیشه در ابتدا فیلمنامه را مطالعه می کند بعد از بررسی به صورت کامل آن نقش را می پذیرد. البته اگر آن نقش مناسب با روحیه ایشان باشد آن نقش را می پذیرد.

کارهای سینمایی

این هنرمند عزیز کشورمان در فیلم هایی بسیاری شرکت داشتند که می توان به فیلم هایی چون مقلد شیطان، جدایی نادر از سیمین، لامپ، ساکن طبقه وسط، خواب زده‌ها، ناهید، محمد رسول الله، لابی، بیست و یک روز بعد، زرد، اتاق تاریک، رحمان، سمفونی نهم، هزار تو، عنکبوت و … اشاره کرد.

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا