بیوگرافیدسته‌بندی نشده

مونا احمدی؛ بازیگر جوان ایرانی

بیوگرافی مونا احمدی از بازیگری تا نویسندگی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

مونا احمدی یکی از بازیگران جوان و پرتجربه سینما و تلویزیون ایران است. او در رشته بازیگری تئاتر در مقطع کارشناسی تحصیل کرد. کار و حرفه خود را با بازی در نمایش های دانش آموزی در مدارس شروع کرد. در شبکه خانگی نیز با بازی در سریال شهرزاد به شهرت رسید. در ادامه مطالب با مجله بت کلونی همراه باشید تا با حواشی و زندگی خانم مونا احمدی بیشتر آشنا شویم.

بیوگرافی

هنرمند عزیزمان خانم مونا احمدی از بازیگران تلویزیون و سینما در 27 آبان ماه سال 1369 در تهران دیده به جهان گشودند. بعد از پایان تحصیل در هنرستان ایشان تصمیم گرفتند که کار خود را با تئاتر شروع کنند. در هفده سالگی نیز توسط یکی از دوستان به مهتاب نصیرپور برای تست بازیگری معرفی شد. بعد از پذیرفتن در تست بازیگری او را برای بازی در فیلم کودک و فرشته انتخاب شد. این افتخار نصیب ایشان شد تا در کنار هنرمندانی چون شبنم مقدمی و افشین هاشمی در این فیلم بازی کند.

تئاتر و تلویزیون

مونا احمدی با بازی در نمایش های دانش آموزی و دانشجویی و تلاش هایی که پی در پی داشت موفق شد برای اولین تجربه در سال 1390 در یکی از مجموعه تلویزیونی پنجره بازی کند. در همان سال ایشان برای بازی در سریال وضعیت سفید نیز انتخاب شد. در سال 1392 برای فیلم ماهی و گربه و 50 کیلو آلبالو به کارگردانی مانی حقیقی انتخاب شد. او در این فیلم ها با ایفای نقش خوش درخشید.

مونا احمدی
بیوگرافی مونا احمدی

شهرت

در بیست و پنج سالگی با بازی در مجموع شهرزاد در نقش سیمین به کارگردانی حسن فتحی به اوج شهرت رسید و بهترین کارنامه هنری را برای خود رقم زد.

زندگی خصوصی

مونا احمدی در سال های گذشته با عکاس مشهور با نام امیرحسین شجاعی آشنا شد. بعد از آشنایی تصمیم به ازدواج کردند. تاکنون در کنار یکدیگر زندگی پر از آرامش و شادی دارند. لازم است یادآور شویم که آقای امیرحسین شجاعی از جشنواره فیلم فجر سی و پنج موفق به کسب سیمرغ بلورین به عنوان بهترین عکاس شدند.

نویسندگی

در دوران دانشجویی ایشان کلاس های نمایشنامه نویسی داشتند. همیشه سعی کرد روی این آیتم به صورت جدی تصمیم بگیرد و این مسیر را دنبال کند. زیرا نویسندگی در روحیه او بسیار تاثیر موثر و خوبی دارد. در حال حاضر او چندین نمایشنامه نوشته است و به مرحله اجرا رسیده است.

آثار تلویزیونی

این هنرمند عزیز کشورمان در مجموعه های تلویزیونی بسیار فعالیت داشتند که از بین آنها می توان به پنجره در سال 1390، وضعیت سفید در سال 1390، رویا گنجشک ها در سال 1391 و شهرزاد در سال 1394 ایفای نقش کند و بدرخشد.

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا