فوتبال

عملکرد تیم ملی فوتبال لهستان در جام جهانی قطر

لواندوفسکی ستاره لهستان در جام جهانی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

تیم ملی فوتبال لهستان که در سال های اخیر افت قابل توجهی داشته است در جام جهانی فوتبال قطر به عنوان یکی از تیم های حاضر در گروه C عملکرد خوبی از خود نشان داد و به همراه تیم ملی آرژانتین به دور بعدی صعود کرد. روبرت لواندوفسکی تنها امید لهستانی برای گل زنی پس از سال ها در رده ملی موفق ظاهر شد و نقش مهمی در صعود تیم کشورش به مرحله حذفی داشت. با مجله بت کلونی همراه باشید تا با جزئیات عملکرد لهستان در این تورنومنت زیبا بیش تر آشنا شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

تیم ملی فوتبال لهستان

لهستان در جام جهانی قطر

همان طور که گفته شد تیم ملی فوتبال لهستان با وجود تمام مشکلاتی که طی این سال ها داشت موفق شد به عنوان یکی از نمایندگان قاره اروپا در جام جهانی فوتبال قطر حضور پیدا کند. لهستان یکی از تیم های پر افتخار قاره اروپا می باشد.

گروه لهستان در جام جهانی قطر

تیم ملی لهستان به عنوان یکی از نمایندگان قاره اروپا در گروه C قرار گرفت. لهستان برای صعود با تیم های آرژانتین، مکزیک و عربستان به رقابت پرداخت. لهستانی ها در بازی نخست خود در مقابل مکزیک به تساوی رضایت دادند. آن ها در بازی دوم خود با نتیجه 2 بر 0 عربستان را شکست داد. لهستان در بازی آخر با وجود شکست مقابل آرژانتین با خوش شانسی به مرحله حذفی صعود کرد.

سرمربی لهستان در جام جهانی قطر

آقای چسلاوو میچنیه ویش سرمربیگیری تیم ملی فوتبال لهستان در تورنومنت جذاب جام جهانی قطر بر عهده داشت. او عملکرد خوبی در قطر داشت و موفق شد لهستان را به مرحله حذفی برساند. آقای چسلاوو بعد از باخت 3 بر 1 در مقابل تیم ملی فوتبال فرانسه در مرحله حذفی از شاگردان خود تشکر کرد.

ما بسیار خوب بازی کردیم. اما گل فرانسه قبل از پایان نیمه اول همه معادلات را به هم زد و ما نتوانستیم نتیجه را به سود خودمان به اتمام برسانیم.

بازیکنان لهستان در جام جهانی

وویژک شزنی، بارتلومی دراگوفسکی، لوکاس اسکوروپسی، یان بدنارک، یاکوب کیویور، کمیل گلیک، بارتوش برزینسکی، رابرت گامنی، متیو کش، ماتئوش ویتسکا، نیکولا زالفسکی، آرتور یدرژیچیک، کریستیان بلیک، فرانکوفسکی، کامیل گروسیسکی، یاکوب کامیسنکی، کریخویاک، میخال اسکیوراس، سباستین شیمانسکی، دامیان شیمانسکی، زیلینسکی، زورکوفسکی، روبرت لواندوفسکی، میلیک، کریستوف پیونتک و کارول سویدرسکی بازیکنان تیم ملی لهستان برای حضور در تورمنومنت جذاب و هیجانی جام جهانی 2022 قطر بودند.

معتبرترین سایت شرطبندی

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا