بیوگرافیفیلم و سریال

زندگینامه آنجلینا جولی

بیوگرافی آنجلینا جولی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

آنجلینا جولی، متولد 4 ژوئن 1975، در لس آنجلس، کالیفرنیا، هنرپیشه و انسان دوست مشهور آمریکایی است. او به دلیل استعداد استثنایی و بازی های جذابش در فیلم های مختلف به طور گسترده ای شناخته شده است. با این حال، تأثیر او بسیار فراتر از صفحه نقره ای است.

زندگینامه آنجلینا جولی

شروع دوران حرفه ای آنجلینا جولی

اوایل زندگی جولی با اشتیاق به بازیگری مشخص شد که او را به دنبال حرفه ای در هالیوود سوق داد. او با بازی در فیلم‌هایی مانند «دختر، منقطع» و «لارا کرافت: مهاجم مقبره» تحسین منتقدان را به دست آورد. و خود را به عنوان یکی از با استعدادترین بازیگران زن نسلش معرفی کرد. موفقیت او با فیلم هایی مانند «آقا و خانم اسمیت» و «نمک» ادامه یافت و جایگاه او را به عنوان یک سلبریتی در فهرست A تثبیت کرد.

فراتر از بازیگری، جولی خود را وقف اهداف بشردوستانه متعددی در سراسر جهان کرده است. در سال 2001، او سفیر حسن نیت کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل (UNHCR) شد. و از شهرت خود برای افزایش آگاهی در مورد مسائل جهانی پناهندگان استفاده کرد. او از کشورهای جنگ زده مانند عراق و سوریه دیدن کرده است تا از نزدیک شاهد رنج آوارگان باشد.

زندگینامه آنجلینا جولی
زندگینامه آنجلینا جولی

فرزندان و همسر آنجلینا جولی

جولی علاوه بر فعالیت‌های حمایتی‌اش، برای فرزندخواندگی کودکان از کشورهای مختلف و ترویج فرزندخواندگی به عنوان وسیله‌ای برای تأمین زندگی بهتر برای کودکان یتیم در سرتاسر جهان خبرساز شد.

به طور کلی، زندگی آنجلینا جولی نه تنها از طریق استعداد قابل توجه او بلکه از طریق تعهد تزلزل ناپذیر او برای ایجاد تغییر مثبت در جهان به عنوان الهام بخش است. فداکاری او به تلاش‌های بشردوستانه الگویی برای دیگران است. که باید از آنها پیروی کنند و نشان می‌دهد که عظمت واقعی نه تنها در دستاوردهای شخصی بلکه در کمک به کسانی است که کمتر خوش شانس هستند.

زندگینامه آنجلینا جولی

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا