بیوگرافی

بیوگرافی عاطفه رضوی؛ همسر حسین پاکدل

فیلم ها و سریال های عاطفه رضوی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

عاطفه رضوی یکی از بازیگر مشهور ایرانی است. او در کنار بازیگری به چهره پردازی نیز می پردازد. ایشان در حوالی سال 1365 زیر نظر استاد عبدالله اسکندری آموزش گریم را دید و از دوران جوانی نیز بازیگری را شروع کرد. ایشان هم اکنون همسر بازیگر معروف حسین پاکدل است. در ادامه مطالب با مجله بت کلونی همراه باشید تا با زندگی عاطفه رضوی بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی عاطفه رضوی
بیوگرافی عاطفه رضوی

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی عاطفه رضوی

عاطفه رضوی در 15 اسفندماه 1347 در تهران دیده به جهان گشود. خوشبختانه ایشان در یک خانواده ای بزرگ شد که تمایل به سمت هنر داشتند و این خود باعث شد تا او در این زمینه نسبت به هم سن و سالهای خود پخته تر شود. ایشان یک برادر دارد که در زمینه گویندگی در حال فعالیت می باشد. از همان دوره دبیرستان علاقه به بازی در تئاتر داشت. ایشان سابقه کار در تالار محراب را نیز به مدت دو سال دارند.

فعالیت چهره پردازی و بازیگری

از همان سالهای جوانی به چهره پردازی نیز علاقه بسیاری داشت و خیلی دوست داشت تا همه چیز را در این زمینه بیاموزد به همین دلیل در کلاس های عبدالله اسکندری ثبت نام کرد و آموزش دید و در نمایش های تئاتر به عنوان یک گریمور به فعالیت می پرداخت. عاطفه رضوی به جز کار گریم به بازیگری نیز علاقه نشان می داد و از همان سال های اولیه کار برای بازی در سریال آنسوی آتش به کارگردانی کیانوش عیاری دعوت به کار شد و بعد از این بازی موفق برای بازی در فیلم خانه مثل شهر نیز انتخاب شد و بازی کرد.

زندگی شخصی خانم رضوی

این هنرمند عزیز در ابتدا با چهره پرداز معروف با نام مهرداد شکرابی ازدواج کرد. اما این ازدواج دوامی نداشت و در آخر نیز از یکدیگر جدا شدند. بعد از آن با کارگردان معروف حسین پاکدل آشنا شد و ازدواج کرد. ثمره این ازدواج یک فرزند دختر با نام صبا است. عاطفه رضوی در سال 1374 برای بازی در فیلم نجات یافتگان در نقش مریم قندی به عنوان بهترین بازیگر نقش اول، از خانه سینما جایزه کسب کرد.

فعالیت کارگردانی عاطفه

از نظر عاطفه رضوی کارگردانی یکی از سنگین ترین کارها می باشد و در حال حاضر علاقه ای به کارگردانی ندارد و اگر روزی به سمت کارگردانی برود، به دلیل این خواهد بود که تجربه ای در این زمینه کسب خواهد نمود. خانم رضوی بازیگری را به عنوان شغل اصلی در نظر نگرفته است و از اینکه در آینده او را به عنوان بازیگر انتخاب نکنند، به هیچ وجه نگران نیست و از آینده نمی ترسد. بیشتر از این به نویسندگی علاقه دارد. آقای بهروز رضوی برادر ایشان است که یکی از مجریان، گویندگان و دوبلور هایی معروفی است که در یزد در حال فعالیت است و او نیز مانند خواهر در عرصه هنری در حال فعالیت می باشد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا