بیوگرافی

بیوگرافی بابک حمیدیان؛ بهترین بازیگر ایرانی

همسر بابک حمیدیان کیست؟

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

بابک حمیدیان بازیگر سینما و تلویزیون است که با فیلم یک خانواده محترم به جشنواره کن رفت. بابک از زمان شروع فعالیت تا امروز آثار زیادی در سینما و تلویزیون ایران دارد. آقای حمیدیان با حضور در سریال به کجا چنین شتابان مشهور شد. اگر شما هم جزو طرفدار های بی شمار بابک هستید برای آشنایی بیشتر با بیوگرافی و آثار بابک با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

بیوگرافی بابک حمیدیان
بیوگرافی بابک حمیدیان

بیوگرافی بابک حمیدیان

بابک حمیدیان متوتد 19 شهریور ماه سال هزار و سی صد و پنجاه و نه (1359) در تهران بازیگر سینما و تلویزیون  است. بابک در دانشگاه رشته ی نمایش را انتخاب کرد و مدرک خودش را در این رشته و با گرایش طراحی صحنه از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران گرفت. حمیدیان به واسطه ی تحصیلات دانشگاهی در این زمینه و شهرت در سینما و تلویزیون به عنوان استاد بازیگری در آموزشگاه های آزاد فعالیت دارد

زندگی شخصی بابک حمیدیان

بابک بازیگری بسیار آرام و متین و بی حاشیه است. آثای حمیدیان بیشتر وقت خود را در خانه و در حال کتاب خواندن می باشد. همه ی دوستان بابک می گویند که او اطلاعات خیلی زیادی دارد که همه اش را با کتاب ها به دست آورده است.  آقای حمیدیان تا 35 سالگی مجرد بود اما در این سن عاشق خانم مینا ساداتی شد و با او ازدواج کرد. مینا هم بازیگر ایرانی است و هم کار بابک می باشد.

افتخارات بابک حمیدیان

بابک از زمان شروع به کارش در سینما توانست در فیلم ها و سریال های زیادی بازی کند. او افتخارات زیادی در سینما و تلویزیون ایرانی دارد. افراد زیادی او را به خاطر حضور در سریال به کجا چنین شتابان می شناسند. بابک در این سریال ترکاند و توانست بازی خیلی خوبی ارائه دهد. منتقدان می گویند که بابک در این سریال تمام توان خودش را گذاشت.

فیلم ها و سریال های بابک حمیدیان

از فیلم های بابک حمیدیان می توان به روز بلوا، بادیگارد، مصادره، سیانور، بغص، بی پولی، سه زن، قدمگاه، یک بوس کوچولو و غیره اشاره داشت. از سریال های بابک نیز می توان به روشنایی های شهر، به کجا چنین شتابان، پرده نشین، سرزمین کهن و شهریار، گذر از رنج ها، حیرانی نیز اشاره کرد.

اینستاگرام بابک

بابک بر خلاف های سلبریتی های معروف نه تلگرام دارد ونه اینستاگرام. او در مصاحبه های خود بیان کرده که دوست ندارد در فضای مجازی فعالیتی داشته باشد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا