بیوگرافی

بیوگرافی بهرام افشاری؛ بازیگر طنز ایرانی

همسر بهرام افشاری کیست؟

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

بهرام افشاری یکی از بازیگران موفق سینما و تلویزیون است. او در ابتدا به عنوان پیک موتوری فعالیت می کرد و بعدها توانست با تلاش خود به یک بازیگر موفق تبدیل شود. او در در هنرستان در رشته ساخت و تولید تحصیل کرد. در رشته بازیگری از دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شد. حرفه خود را از تئاتر شروع کرد و با بازی در مجموعه پایتخت به اوج شهرت رسید. در ادامه مطالب با مجله بت کلونی همراه باشید تا با ناگفته های زندگی بهرام افشاری بیشتر آشنا شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی بهرام افشاری

این هنرمند در سال 1366 در همدان به دنیا آمد. او یکی از بازیگران محبوب و شناخته شده است که در کودکی والدین او از یکدیگر جدا شده اند. در حقیقت او با پدر خود زندگی کرده است و حضور مادر یا معنای زن در زندگی او وجود نداشته است.

بهرام افشاری
بیوگرافی بهرام افشاری؛ از شروع تا درخشش

بازیگری

از کودکی رویای بازیگری داشته است و از دوران نوجوانی عاشق سینما شد. او این حرفه را از شانزده سالگی از بازی تئاتری در همدان آغاز کرد و در بیست و دو سالگی نیز به تهران مهاجرت کرد. در تهران ابتدا به کلاس بازیگری حمید سمندریان رفت و به صورت حرفه ای شروع به آموزش این حرفه شد. ایشان تاکنون بیشتر از سی اجرا داشته است.

جوایز از تئاتر

در سال 1388 او به عنوان بهترین جوان ایرانی در تئاتر شناخته شد. سال بعد نیز به عنوان بازیگر اول جشنواره تئاتر اعلام شد و در سال 1390 ایشان از جشنواره بین المللی فجر به عنوان بهترین بازیگر مرد تندیس دریافت کرد.

شهرت

در سال 1391 بود که برای بازی در مجموعه تلویزیونی پایتخت انتخاب شد. ایشان از طرف احمد مهرانفر که یکی از بازیگران این مجموعه بود برای بازی در آن دعوت به کار شد. او توانست نقش بهتاش را نقش آفرینی نماید و جلوی دوربین برود و به اوج شهرت برسد.

امتیاز قد بلند

او در مصاحبه ای اعلام کرده که داشتن قد بلند را یک امتیاز می داند. همیشه قد بلند مناسب برای نقش های خاص می باشد و این می تواند او را متفاوت تر از دیگر بازیگران کند.

افتخارات

بهرام افشاری در سال 1396 برای بازی در فیلم کارگر ساده، نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در جشن انجمن منتقدان و نویسندگان شد. در همان سال ایشان در مجموعه علی البدل به عنوان نامزد بهترین بازیگر مرد کمدی در جشن حافظه شناخته شد. در سال 1397 برای بازی در مجموعه پایتخت برنده تندیس به عنوان بهترین بازیگر مرد کمدی در جشن حافظ را دریافت کرد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا