بیوگرافیسبک زندگی

بیوگرافی دانیلا سمعان؛ همسر سسک فابرگاس

همسر دانیلا سمعان کیست؟

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

دانیلا سمعان یکی از زنانی می باشد که با وجود تولد در کشور های عربی در زندگی خود به موفقیت های زیادی دست یافت. او اکنون یکی از زنان موفق و مشهور در میان مردم جهان و دنیای فوتبال است و شهرت زیادی در میان مردم جهان دارد. دانیلا روزانه عکس ها و ویدیوهایی از خود و سبک زندگی خود منتشر می کند و از این طریق توانسته دنبال کنندگان زیادی را به صفحه اینستاگرام خود جلب کند. اگر دوست دارید با زندگی نامه و راز موفقیت دانیلا سمعان آشنا شوید، با مجله بت کلونی همراه باشید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

دانیلا سمعان و سسک فابرگاس

بیوگرافی دانیلا سمعان

دانیلا در چهارم ژوئن سال 1975 در لبنان متولد شد. او دارای اصالتی لبنانی است اما اکنون در کشور موناکو زندگی می کند. دانیلا مدلینگ اهل کشور لبنان می باشد و از دوران کودکی و نوجوانی به این حرفه علاقه زیادی داشت. او در نهایت در این رشته مشغول به فعالیت شد و خیلی زود به موفقیت رسید. دانیلا اکنون به عنوان یکی از مشهورترین و محبوب ترین مدلینگ های دنیای عرب در میان مردم شناخته می شود.

ازدواج با الی تکتوک

دانیلا مدت ها پیش با فردی به نام الی تکتوک ازدواج کرد و اکنون از او دو فرزند به نام های ماریا تکتوک و جوزف تکتوک دارد. ازدواج دانیلا و الی مدت زیادی طول نکشید و آن ها خیلی زود از هم جدا شدند.

شروع رابطه با سسک فابرگاس

دانیلا پس از جدایی از همسرش با سسک فابرگاس (فوتبالیست اهل اسپانیا) آشنا شد و با او رابطه عاشقانه برقرار کرد. آن ها به مدت هفت سال با هم رابطه عاشقانه و صمیمی داشتند و در نهایت در سال 2018 با هم ازدواج می کنند. دانیلا و سسک اکنون سه فرزند به نام های لیا، کاپری و لئوناردو دارند و در کنار هم به خوبی و خوشی زندگی می کنند.

اینستاگرام دانیلا سمعان

دانیلا در فضای مجازی به خصوص اینستاگرام فعالیت زیادی دارد. او در اکانت اینستاگرام خود پست و استوری زیادی منتشر می کند. دانیلا با تولید محتوای سبک زندگی خود و خانواده اش به شهرت زیادی در میان اهالی فوتبال و مدلینگ رسیده است. دانیلا رابطه دوستانه و نزدیکی با آنتونلا (همسر لیونل مسی) دارد و گاهی عکس هایی در کنار او نیز منتشر می کند. آنتونلا اکنون حدود 4.6 میلیون نفر دنبال کننده در اینستاگرام دارد و لایک ها و کامنت های زیادی نیز دریافت می کند.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا