بیوگرافی

بیوگرافی المیرا دهقانی؛ بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران

حواشی و شهرت المیرا دهقانی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

بیوگرافی المیرا دهقانی به عنوان یک بازیگر زیبا اهمیت زیادی دارد. خانم المیرا دهقانی یک بازیگر معروف تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است. خانم دهقانی فعالیت هنری خود را ابتدا در تئاتر شروع کرد. المیرا دهقانی درخ کلاس های بازیگری محمد معتضدی بازیگری را از تئاتر آموخت. این بازیگر معروف ایرانی برای نخستین بار در تئاتری به نام زمین آبی است مثل پرتغال به کارگردانی آقای کمالی به هنرنمایی پرداخت. خانم دهقانی با بازی خوب خود در نمایش پرتره نا تمام از کلاغ سفید توانست که در اخذ بورسیه بازیگری از کشور استونی را بگیرد. بازی خوب المیرا در سریال تلویزیونی لحظه گرگ و میش بسیار مورد توجه مخاطبان تلویزیونی قرار گرفت. نیمه تاریک ماه از دیگر کارهای زیبایی المیرا است. با مجله بت کلونی همراه باشید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی المیرا دهقانی؛ بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران
بیوگرافی المیرا دهقانی؛ بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران

بیوگرافی المیرا دهقانی

المیرا دهقانی دولت آبادی متولد پنجم شهریور هزار و سیصد و هفتاد در شیراز بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون ایران است. خانم دهقانی فارغ التحصیل صنایع غذایی در تهران است. المیرا تحصیلات آکادمیک هنری ندارد ولی با تئاتر شروع کرد. پدر خانم دهقانی دندانپزشک و مادرش خانه دار است. المیرا سه خواهر از خود بزرگتر دارد که یکی از خواهران خانم دهقانی در ایتالیا ساکن می باشد. اصالت مادر المیرا شیرازی و پدرش اصفهانی است.

شهرت المیرا دهقانی

خانم دهقانی در سریال تلویزیونی 8/5دقیقه با گریم بسیار سنگین در کنار بازیگران خوب سینما خانم شبنم قلی خانی و سام درخشانی و آشامحرابی بازی خوبی را از خود نشان داد. المیرا با بازی زیبای خود در سریال تلویزیونی لحظه گرگ و میش در نقش یاسمن به اوج  شهرت رسید.

المیرا دهقانی در شبکه نمایش خانگی

خانم دهقانی در نمایش خانگی خسوف  در کنار بازیگر موفق سینما و تلویزیون ایران مرحوم امین تارخ نیز بسیار خوب درخشید. سریال حرفه ای از دیگر کارهای زیبایی خانم المیرا است.

فیلم و سریال المیرا دهقانی

المیرا در فیلم های سینمایی سیاه باز و فصل ماهی سفید نیز به خوبی به ایفای نقش پرداخت. خانم دهقانی در سریال های تلویزیونی سایه بان، همه چیز آنجاست، بعد از آزادی، لحظه گرگ و میش، و هشت و نیم دقیقه نقش به سزایی را داشت.

زندگی شخصی المیرا دهقانی

خانم دهقانی ازدواج نکرده است و مجرد است. عکس های را که از خانم دهقانی در فضای مجازی می بینید که به عنوان همسر در کنار او  می باشد. شایعه ای بیش نیست و حواشی های برای المیرا در اینستاگرام است. به محضی دریافت خبری که مبنی بر ازدواج المیرا باشد در همین مطلب مجله بت کلونی اطلاع رسانی می شود.

علاقمندی المیرا دهقانی

خانم دهقانی کتاب های نظیر هنری، فلسفی، و روانشناسی  را بسیار دوست دارد و یکی از علاقمندی های المیرا مطالعه کردن است. خانم دهقانی کتاب های تخصصی سینما را بسیار مطالعه می کند. چون معتقد است که هر کدام از این کتاب ها برای یک بازیگر مفید است و اطلاعات خوبی را می تواند به دست آورد. خانم دهقانی به ورزش های والیبال، اسکیت و دو میدانی نیز علاقه مند است.

المیرا دهقانی در اینستاگرام

خانم دهقانی در اینستاگرام فعالیت دارد و از زندگی شخصی خود اطلاعاتی را پخش می کند. المیرا در اینستاگرام هواداران  زیادی دارد که پست ها و استوری های خانم دهقانی را لایک می کنند. خانم المیرا دهقانی از بعضی از دوستان و یاران خود کامنت های را دریافت می کند. شما نیز می توانید به پیج خانم المیرا بروید و فیلم و عکس های او را از نزدیک تماشا کنید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا