بیوگرافی

بیوگرافی الناز حبیبی؛ بازیگر جوان ایرانی

شهرت با بازی در سریال دردسرهای عظیم

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

الناز حبیبی یکی از بازیگران سینما و تلویزیون است. او در رشته تدوین در مقطع کاردانی و در رشته کارگردانی در رشته کارشناسی فارغ التحصیل شده است و آموزش خود در حرفه بازیگری را از کانون پرورشی کودکان آغاز کرده است و با بازی زیبا و بی نظیر خود در سریال دردسرهای عظیم به شهرت رسیده است. در ادامه مطالب بهتر است با مجله بت کلونی همراه باشید تا با زندگی این بازیگر توانمند بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی الناز حبیبی
بیوگرافی الناز حبیبی

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی الناز حبیبی

الناز حبیبی در 21 مردادماه 1367 در تهران به دنیا آمد. او در یک خانواده پرجمعیت بزرگ شد و پنج خواهر و یک برادر دارد. ایشان فرزند آخر است. خانواده او به سوئد مهاجرت کرده اند، اما ایشان در ایران ساکن است. الناز حبیبی از همان دوران کودکی به بازیگری بسیار علاقه مند بود و از دیدن فیلم ها لذت می برد. در همان دوران توسط یکی از اقوام به کارگردان فیلم دفترچه خاطرات معرفی شد و بازی خود را از همانجا آغاز کرد. خوشبختانه پدر ایشان کار هنری را بسیار می پسندد. ایشان را بسیار حمایت کرد و تا دوران نوجوانی در کنار دخترش در فیلم ها حضور داشت.

شهرت با سریال دردسرهای عظیم

الناز حبیبی کار اصلی خود را از سال 1385 که شروع دوران جوانی او بود، آغاز کرد. ایشان در سریال سال های برف و بنفشه به کارگردانی سعید سلطانی شروع به کار کرد. در سال های بعد نیز در سریال روزگار غریب و سریال فاصله ها بین مردم شناخته تر شد. البته با نقش آفرینی در سریال دردسرهای عظیم به اوج شهرت رسید.

زندگی شخصی الناز

الناز حبیبی در سن بیست و چهار سالگی با مهدی صاحب زمانی آشنا شد و این آشنایی منجر به ازدواج این زوج گشت. همسر ایشان به دلیل کار خود بیشتر خارج از ایرانی است. این زوج به دلیل دوری از هم بالاخره از یکدیگر جدا شدند و ایشان در برنامه دورهمی این موضوع را تایید کرد. از نظر ایشان آقای پرویز پرستویی و فاطمه معتمد آریا بهترین بازیگران در عرصه سینما و تلویزیون می باشند. بازی ایشان را بسیار دوست دارد و می پسندد.

لقب مادربزرگ

ایشان در مصاحبه ای بیان کرده اند که در بین دوستان خود به دلیل اینکه از دوران نوجوانی سعی کرده ام که کار اشتباه نکنم و همیشه سعی کردم که ریسک پذیر نباشم به همین دلیل لقب مادربزرگ را به من داده اند. از نظر الناز حبیبی یکی از دلایلی که باعث شادی و خوشبختی می شود سلامتی و داشتن پول است. زیرا اگر پول داشته باشی می توانی بهترین خرید را بکن و روحیه خوبی خواهی داشت. همیشه ایشان از تنهایی متنفر است. همیشه از اینکه مانند بعضی ها روزی بتوانم تنها زندگی کنم، ناراحت می شوم. ایشان حتی یک لحظه به تنهایی نیز فکر نمی کند و از آن متنفر است.

آثار سینمایی الناز

الناز حبیبی در کارهای بسیاری در سینما توانسته نقش آفرینی کند و بدرخشید. می توان به یکسری از آنها همچون رفیق بد، فصل باران های موسمی، ناخواسته، هدیه، زاپاس، ماه گرفتگی، خجالت نکش، ژن خوک، تورنا، رمانتیسم عماد و طوبا، دشمن زن و … نیز اشاره کرد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا