بیوگرافی

بیوگرافی الناز ملک؛ بازیگر تئاتر و تلویزیون

حواشی و ناگفته های الناز ملک

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

الناز ملک بازیگر تازه قدم گذاشته به عرصه تئاتر و نمایش خانگی و سریال است. الناز درتئاتر خوب درخشیده است و در چندین نمایش به ایفای نقش پرداخته است. ملک در موسیقی نیز فعال می باشد. خانم ملک در نواختن پیانو و کمانچه مهارت خیلی خوبی دارد. ملک با زبان ترکی بسیار خوب صحبت می کند. برای آشنایی با آثار خانم ملک با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

الناز ملک
الناز ملک

بیوگرافی الناز ملک

الناز متولد 19 آذر هزار و سی صد و هفتاد و چهار در تهران است. اطلاعات زیادی از تحصیلات الناز در دست نمی باشد زیرا او تازه شروع به کار نموده است. الناز درتئاتر فعال می باشد. ملک در نمایش ایوب خان و مکبث را اجرا کرده است. الناز در سریال آنتن و سقوط به ایفای نقش پرداخته است. ملک با بازی در سریال شبکه ی نمایش خانگی سقوط به اوج شهرت خود رسید.

فعالیت هنری الناز

الناز فعالیت هنری خود را یا حضور در کلاس های آموزش بازیگری استاد امیر دژگام آغاز کرد .الناز در دو فیلم کوتاه به نام چاه سرخ و کافه فراموشی هنر نمایی کرد و وارد عرصه تئاتر شد. ملک در دو نمایش نامه تئاتر به نام مکبث، ایوب خان نیز بازی می کند.

زندگی شخصی ملک

الناز ملک بازیگر تازه نفس و چشم رنگی این روز های سینمای ایران است. الناز در کنار تئاتر و تلویزیون ساز را هم خوب میزند. ملک در زمینه موسیقی خوب درخشیده است. به نظر می رسد که الناز در خانواده کم جمعیتی زندگی می کند. از خانواده الناز و زندگی شخصی این بازیگر تا کنون چیزی ثبت نشده است.

اینستاگرام الناز

الناز ملک در صفحه مجازی خود در اینستا گرام فالوورهای دارد که این بازیگر را دنبال میکنند. الناز از ساز های خود و قطعه های که می نوازد را به صورت پست یا استوری به نمایش می گذارد. بعضی از هواداران با لایک و کامنت برای این بازیگر او را تشویق می کنند. الناز تاکنون پست یا عکسی که مربوط به خانواده باشد را نگذاشته است. برای همین هیچ اطلاعی از ازدواج کردن یا مجرد بودن این بازیگر در دسترس نیست.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا