بیوگرافی

بیوگرافی عرفان پایدار رپر

بیوگرافی خورشید رپ فارس و اولین های اون

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

عرفان حاج رسولی معروف به عرفان پایدار ، یکی از رپر های بزرگ ایران است.

بیوگرافی عرفان پایدار رپر ایران

بیوگرافی عرفان پایدار رپر ایران
بیوگرافی عرفان پایدار رپر ایران

زندگینامه عرفان پایدار

او که جز اولین رپر هایی است که فعالیت کرده است . در نسل یک رپ فارس جای دارد .عرفالن پایدار مقلب است به «خورشید رپ فارس» عرفان پایدار ، یکی از افرادی است . که گروه پایدار را به وجود اورده است . اولین اهنگی که از عرفان پایدار منتشر شد اهنگ «شستشو» بود .

عرفان پایدار در تاریخ ۱۲ مرداد ۱۳۶۲ در ، اصفهان به دنیا امده است . عرفان پایدار در۱۶ سالگی بود ، که از ایران مهاجرت کرد ؛ و به کالیفرنیا در نیویرک رفت .

البنه بعد از دوسال عرفان پایدار ، به دلیل نداشتن اقامت قانونی ، در امریکا بازداشت شده است. عرفان پایدار گفته است که به غیر از ایران و امریکا مدتی را نیز در ، دوبی زندگی کرده است .

به گفته خود عرفان پایدار ، عرفان به غیر از موسیقی تئاتر نیز کار ر کرده است .ولی عرفان پایدار نتواسنت تئاتر را به دلیل مخالفت های پدرش ادامه بدهد.

شروع کار عرفان پایدار

در سال ۱۳۸۴ بود که عرفان پایدار اولین اهنگ ، خودش را منتشر کرد . که نام این اهنگ «شستشو» بود . پس از ۲ سال از انتشار این اهنگ ، در سال ۱۳۶۸ عرفان پایدار اولین ، البوم رسمی خودش را منتشر کرد . نام این البوم «از خانه تا گور » بود . محتوای این اهنگ بیشتر اعتراضی بود . و میخواست بیشتر به مشکلات مهاجرین بپردازد . تمام کارهای این البوم در کشور امریکا انجام شد .

در شهریور سال ۱۳۸۹ بود . که دومین البوم عرفان پایدار منتشر شد. این البوم که با فاصله ۳ سال ، از انتشار اولین البوم عرفان پایدار بود . نام این البوم «همیشگی » بود محتوای این اهنگ بیشتر راجب زندگی ، خود عرفان پایدار بود است .

سومین الوم عرفان پایدار ، در بهمن سال ۱۳۹۴ منتشر شد . که در این البوم عرفان پایدار خداحافظی خودش ، را از رپ فارس اعلام کرد ؛ و به گفته خود عرفان پایدار دلایل خداحافظی خودش را ، در این البوم بیان کرد است .

رفتن از رپ

در سال ۱۳۹۶ بود که عرفان پایدار بعد از دوسالی که از ، خداحافظی خودش گذشت بود . مجدد با انتشار اهنگ «خوش امدی» به همراه کنیس ، دوباره به رپ فارس بازگشت .

همکاری های عرفان

اگر بخواهیم به افرادی که تا به الان با عرفان پایدار همکاری داشتن را اشاره کنیم میتوانیم به : حصین ، بهرام ، جیدال .. اشار کنیم .

بهترین رپر

در سال ۲۰۱۳ بود. که  عرفان پایدار از طرف روزنامه ، «پاپ مترز » یک روزنامه متمرکز ، در زمینه موسیقی ، جز بهترین رپر های ایران انتخاب شد .

بیوگرافی عرفان پایدار رپر ایران

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

Famosh

با مطالب متفاوت در خدمت شما هستم امیدوارم رضایت داشته باشید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا