بیوگرافی

بیوگرافی فرشاد سایلنت؛ یوتیوب معروف ایران

زندگی شخصی فرشاد سایلنت

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

فرشاد سایلنت یکی از فعالان ویدئو های طنز در یوتیوب است. فرشاد تقریبا چهارسالی است که به این حرفه در یوتیوب مشغول می باشد. سایلنت با تولید کلیب های طنز توانست به شهرت زیادی برسد. فرشاد در اینستاگرام نیز موفق شد که  هواداران میلیونی را برای خود به دست آورد. سایلنت ابتدا به صورت تفریحی در یوتیوب ثبت نام کرد. ولی پس از مدتی که دید می تواند در ساخت کلیب ها موفقیت کسب کند کار خود را ارتقا داد. در حال حاضر به فرشاد سایلنت معروف شد. حال با مجله بت کلونی همراه باشید تا با بیوگرافی فرشاد سایلنت بیشتر آشنا شوید.

فرشاد سایلنت
فرشاد سایلنت

بیوگرافی فرشاد سایلنت

فرشاد دهقانی متولد اول آبان هزار و سیصد و شصت و هفت در بندر عباس است. دهقانی در فضای مجازی به سایلنت مشهور است. در همه جا اینستاگرام و یوتیوب نیز او را با بام فرشاد سایلنت می شناسند. فرشاد در رشته برنامه نویسی کامپیوتر توانست لیسانس بگیرد. و به نظر می رسد که همین خواندن برنامه نویسی خیلی برای کار در یوتیوب به درد می خورد. سایلنت یکی از چهره های معروف در یوتیوب، اینستاگرام، و تیک تاک است. با ساختن کلیب های طنز فرشاد توانست به شهرت جهانی برسد و فالوورهای بالای میلیونی را به دست آورد.

زندگی شخصی فرشاد سایلنت

فرشاد در کودکی در بندر عباس زندگی می کرد و پس از مدتی به اصفهان نقل مکان کردند. سایلنت فعالیت خود را در یوتیب با یک لپ تاب ساده شروع کرد و این کار را به صورت تفریحی انجام می داد. پس از مدتی به این کار علاقمند شد وب ه صورت حرفه ای دنبال کرد. سایلنت بعد از موفقیت و داشتن هواداران میلیونی و درآمد بالا به ترکیه مهاجرت کرد. و در حال حاضر ساکن کشور سوئد می باشد. فرشاد تاکنون ازدواج نکرده است و مجرد است.

بیوگرافی ایمان خیری؛ بلاگر محبوب ایرانی

فعالیت های سایلنت

آقای سایلنت ابتدا فعالیت خود را در یوتیوب آغاز کرد. پس از موفقیت خود در یوتیب وارد اینستاگرام شد. تعداد مخاطبان در اینستاگرام هم بالا بود و در تیک تاک نیز به شهرت رسید. سایلنت حتی با ساخت محتوا وگیم بازی نیز درآمد زدایی می کند. و آقای سایلنت یکی از موفق ترین ها در فضای مجازی به شمار می آید.

علاقه مندی فرشاد سایلنت

فرشاد به مد و لباس خود بسیار اهمیت می دهد. ورزش کردن و داشتن اندامی خوب و ورزیده از دیگر علاقمندی های آقای سایلنت به شمار می آید.

فرشاد سایلنت در اینستاگرام

سایلنت نیز در اینستاگرام فعالیت های زیادی دارد. کلیب های طنز مخ زنی فرشاد در اینستاگرام با لایک بالایی روبه رو شد. همه پست و استوری های آقای سایلنت در اینستاگرام لایک زیادی می خورند و از بعضی ازدوستان  خود کامنت نیز دریافت می کند.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا