بیوگرافی

بیوگرافی هدی زین العابدین؛ بازیگر مجموعه رهایم کن

زندگی شخصی هدی زین العابدین

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

هدی زین العابدین یکی از بازیگران موفق سینما و تلویزیون است. او در رشته گرافیک در دانشگاه جامع علمی کاربردی در مقطع فوق دیپلم فارغ التحصیل شد. ایشان کار خود را از حرفه مدلینگ شروع کرد و در ابتدا در تیزرهای تبلیغاتی آغاز نمود و از شانزده سالگی نیز با حضور در فیلم خانه روشن وارد بازیگری شد. در ادامه مطالب با مجله بت کلونی همراه باشید تا با زندگی هدی زین العابدین بیشتر آشنا شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی هدی زین العابدین

این هنرمند عزیز در سال 1368 در کرج به دنیا آمد. وی در یک خانواده پرجمعیت بزرگ شد و یک برادر و یک خواهر نیز دارد. پدر او در شغل آزاد است و مادرش نیز فوت کرده است. حرفه خود را از مدلینگ شروع کرد. بعد از اینکه در حرفه مدلینگ به شهرت رسید توانست به بازیگری راه پیدا کند. او در تیزرهای کارخانه برنج آوازه بسیار موثر بود.

هدی زین العابدین
بیوگرافی هدی زین العابدین؛ بازیگر مجموعه رهایم کن

بازیگری و شهرت

در شانزده سالگی در فیلم روشن به کارگردانی وحید موسائیان بازی کرد و بعد دوباره به سمت حرفه مدلینگ رفت و در کارهای تبلیغاتی بسیار فعال بود. در بیست سالگی نیز با مجموعه آشپزباشی وارد قاب تلویزیون شد. او این افتخار را داشت که در این مجموعه در کنار هنرمندانی چون فاطمه معتمدآریا، فرهاد اصلانی و پرویز پرستویی بازی نماید. بعد از آن نیز در تلفه فیلم مانی حقیقی با نام چمدان ایفای نقش کرد. سپس موفق شد در سال 1390 در مجموعه سقوط یک فرشته نیز نقش آفرینی کند. ایشان در حال حاضر در مجموعه رهایم کن حضور دارد و با آن بیشتر شناخته تر شده است. او در جایی گفت که از کودکی به هنر بازیگری علاقه مند بوده است. این راه را برای خود بسیار شرافتمندانه می داند. ایشان بسیار خوشحال است که توانسته با مدلینگ به شهرت برسد و قدم به دنیا بازیگری بگذارد.

شبکه خانگی

این هنرمند عزیز کشورمان در سال 1391 در مجموعه خانگی قلب یخی 3 نیز حضور داشت. در سال بعد نیز برای بازی در مجموعه شوخی کردم به کارگردانی مهران مدیری دعوت به کار شد و بعد از آن در سال 1397 در مجموعه رقص روی شیشه ایفای نقش کرد. ایشان در سال 1396 در فیلم عرق سرد به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل زن در جشنواره فیلم فجر کاندید شد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا