بیوگرافی

بیوگرافی مجید نوروزی؛ بازیگر محبوب ایرانی

آثار مجید نوروزی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

مجید نوروزی بازیگر مشهور و محبوب اهل کشور ایران است و طرف دار های زیادی دارد. نام پدر مجید محمد علی است و یک برادر نیز دارد. مجید ابتدا کار هنری خود را با تئاتر و سینما شروع کرد. نوروزی وقتی نوجوان بود با نمایش خوانی عنکبوت به کار گردانی رضا جابر شروع کرد. درنمایش تعزیه نقش اصلی را به طور عمومی بازی کرد.

مجید یک نقش در سریال ماه و پلنگ داشت. با بازی در سریال زیر پای مادر به کارگردانی بهرنگ توفیقی در نقش پسر خلیل مورد توجه مخاطبان تلویزیونی قرار گرفت. آقای نوروزی زیر نظر سید جواد هاشمی بازیگری را گذراند. مجید از دسته هنرمندانی است که خیلی از شهرت خوشش نمی آید. شما می توانید در ادامه ی این مطلب از مجله ی بت کلونی با زندگی شخصی آقای نوروزی بیش تر آشنا شوید.

بیوگرافی مجید نوروزی
بیوگرافی مجید نوروزی

بیوگرافی مجید نوروزی

مجید متولد بیستم فروردین هزارو سیصدو هفتاد در تهران است. نام پدر مجید محمد علی است و آقای نوروزی یک برادر دارد. مجید بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران دارای لیسانس بازیگری و فوق لیسانس کارگردانی می باشد.

زندگی شخصی مجید نوروزی

مجید با سی سال سن هنوز ازدواج نکرده و مجرد است. تاکنون از پدر و مادر و برادر مجید عکسی منتشر نشده و اطلاعاتی از آن ها در دسترس نمی باشد. به محض دریافت اطلاعات جدید در همیمن مطلب مجله بت کلونی اطلاع رسانی می شود.

آثارمجید نوروزی

مجید تاکنون در نمایشنامه های زیادی به ایفای نقش پراخته است. از نمایش های مجید می توان به نمایش جن بچه در حجله عریان، سقراط، فاوست، وقت ناهار اشاره کرد. بازی مجید در سریال های تلویزیونی نیز مخاطبان زیادی را به خودش جلب کرد.  مجید در سریال های نجوا، گاندو،  زیر پای مادر، ماه و پلنگ و در سریال نمایش خانگی خاتون، سیاه چاله،زمین گرم بازی خوب و دلنشینی داشت. آقای نوروزی در فیلم های سینمایی مرد بازنده، مصلحت نظام، تارا، زنبور کارگر، ضربه  فنی ،دوزیست، نیز به خوبی به ایفای نقش پرداخت.

اینستاگرام مجید نوروزی

مجید نورزی در اینستاگرام فعالیت دارد و از زندگی شخصی خود اطلاعاتی را پخش می کند. مجید در اینستاگرام هوادارانی دارد که پست های نوروزی را لایک می کنند و بعضی از آن ها برایش کامنت می گذارند.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا