بیوگرافی

بیوگرافی ممد لمینت؛ شهرت به خاطر دندان های سفید

همکاری و دوستی ممد لمینت با پریسا

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

ممد لمینت با نام اصلی محمدرضا قادری یکی از مشهورترین افراد فعال در اینستاگرام است که همه او را با نام ممد لمینت می شناسند. او با لمینت کردن دندان هایش به شهرت بالایی رسید و پیج او یکی از پیج های با بازدید بالا می باشد. در ادامه مطالب بهتر است با مجله بت کلونی همراه باشید تا با ناگفته های زندگی ممد لمینت بیشتر آشنا شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی ممد لمینت

این سلبریتی با داشتن دندان های سفید و لمینت شده به شهرت بالایی رسید. ایشان از این شهرت خود استفاده کرد و دنبال کنندگان زیادی را در پیج خود جمع کرد. با وجود کسب درآمد بالا از پیچ خود، بعد از مدتی دیگر به فعالیت در آن ادامه نداد. متنی در پیج قرار داد و اعلام کرد که به دستور مقام قضایی به دلیل محتوای مجرمانه این پیج بسته شده است. بعد از آن دیگر هیچ پست دیگری در پیج خود قرار داد. برخی اینطور فکر می کنند که این کار را کرد تا جلب توجه بیشتری کند و دنبال کنندگان زیادی را جذب کند. البته احتمال دارد که پیج او هک شده باشد. اما در حال حاضر او در اینستاگرام هیچ فعالیتی ندارد.

ممد لمینت
بیوگرافی ممد لمینت؛ شهرت به خاطر دندان های سفید

زندگی خصوصی

ممد به دختری با نام پریسا بسیار علاقه مند بود. او و پریسا هر دو در یک زمان فعالیت خود را در اینستاگرام شروع کردند. ممد همیشه تصاویری از پریسا را در پیج خود به اشتراک می گذاشت و او را قشنگم خطاب می کرد. البته او به پریسا بسیار احترام می گذاشت و احترام خاصی به مادر خود قائل بود. همیشه از مادر خود تشکر می کند که طوری او را بزرگ کرده است که همسر خود را یک ملکه می بیند. البته سه سال پیش با پریسا ازدواج کرد و فیلم ازدواج خود را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت.

بیوگرافی رها پورکاظمی؛ مدل محبوب ایرانی

ممد لمینت در یوتیوب

ایشان درباره موضوعات مختلف در یوتیوب نیز فعالیت کرد و در آنجا نیز به شهرت بالایی رسید و افراد زیادی را در کانال خود جذب کرد. کلیپ هایی که در یوتیوب تولید میکرد همانند اینستاگرام طرفداران بسیاری را جلب خود می کرد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا