بیوگرافی

بیوگرافی مریم ایراندوست

سرمربی تیم فوتبال ایران

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

مریم ایراندوست یکی از سرمربی های فوتبال ایرانی است. او به دلیل علاقه زیاد به ورزش به سمت بسکتبال دو دو و میدانی رفت. خانم ایراندوست از زمانی بیش از بیست سال داشته وارد بازی های فوتبال شده است و مدت ها است که در تیم ملی به میدان رفته است البته او از سن بیست و هشت سالگی نیز به عنوان سرمربیگری انتخاب شده و فعالیت کرده است و در حال حاضر یکی از بهترین سرمربی های تیم سپاهان است. در ادامه مطالب با مجله بت کلونی همراه باشید تا با زندگی این هنرمند بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی مریم ایراندوست
مریم ایراندوست

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی مریم ایراندوست

مریم ایراندوست یکی از برترین سرمربی های کشورمان است. او در تاریخ 14 بهمن ماه 1357 در بندرانزلی چشم به جهان گشوده است. خوشبختانه ایشان در یک خانواده ورزش دوست تربیت شده است. پدر او یکی از بازیکنان سابق ملوان انزلی بوده و البته مدت کوتاهی هم در تیم ملی به عنوان مربی فعالیت داشته است. مریم در حال حاضر یک خواهر دارد و خواهر او دارای مدرک تغدیه است.

فعالیت به عنوان فوتبالیست

این فوتبالیست عزیز کشورمان در سن بیست و پنج سالگی به باشگاه تیم ملوان بندرانزلی پیوست. خوشبختانه برای این تیم یک قهرمانی لیگ برتر را کسب کرده است، ایشان تا زمانی که در این تیم بازی کرده است توانسته با توانمندی های خود سی و شش گل به ارمغان آورد.

سرمربیگری خانم ایراندوست

مریم ایراندوست در سن بیست و هشت سالگی موفق شد به تیم ملی بزرگسالان بپیوندد و در همان تیم ملی به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شود. خانم ایران دوست با سرمربی گری خودش توانست تیم ایران را به افتخارات زیادی برساند.

آیا خانم ایران دوست مهاجرت کرده است؟

مریم ایراندوست به دلیل تحصیل فرزند خود مجبور شد کشورمان را به مقصد ترکیه ترک نماید و به آنجا مهاجرت نماید. در آنجا مدتی برای کودکان رده سنی هشت تا یازده سال در حال آموزش می باشد.

زندگی شخصی مریم ایران دوست

مریم ایراندوست سال های گذشته ازدواج کرده است و ثمره این ازدواج نیز فرزند پسر با نام راستین می باشد. متاسفانه در هیچ جا ایشان نامی از همسر خود نیاورده است و کسی از حضور ایشان در زندگی اطلاعی ندارد. ایشان در مصاحبه ای بیان داشته اند که دلیل انتخاب نام راستین برای فرزند خود نیز به دلیل نام پسر آقای قایقران است و از دوران نوجوانی همیشه آرزو داشته است که اگر روزی صاحب فرزندی شد نام پسر خود را راستین انتخاب نماید.

حواشی مریم ایران دوست

زمانی که ایشان در فوتسال بازی می کرده است بعضی از زمان ها سعی می کرده که به دامنه کوه برود و در آنجا فوتبال بازی کند و این برای زمانی بوده که در ایران بازی فوتبال برای بانوان قدقن بوده است. او از کشور مالزی، صاحب مدرک تدریس مربیگری فوتبال آسیا است.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا