بیوگرافی

بیوگرافی مهراد جم؛ خواننده موسیقی پاپ

شهرت مهرداد جم

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

مهراد جم یکی از خوانندگان نو ظهور در زمینه موسیقی پاپ است. آقای جم فعالیت خود را ابتدا از بازی در سریال چای شیرین به کارگردانی پیمان ماندگار شروع کرد. سپس به خاطر علاقه زیاد به موسیقی کار ترانه سرایی و آهنگسازی را استارد زد و در حال حاضر خواننده موسیفی پاپ است. که خیلی زود برای خود هواداران زیادی پیدا کرد. مهراد اولین فعالیت جدی خود را با ترانه سرایی جان جان میثم ابراهیمی در عرصه موسیقی را به نام خود ثبت کرد. حال با ما در همین مطلب از مجله ی بت کلونی همراه باشید تا با بیوگرافی و چالش ها و حواشی های زندگی شخصی مهراد جم بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی مهراد جم
بیوگرافی مهراد جم

بیوگرافی مهراد جم

محسن سعیدی کیا متولد چهاردهم مرداد هزار و سیصد و هفتاد و شش در آبادان است. اکنون همه مخاطبان او را به نام هنری اش یعنی مهراد جم نام می شناسند. سهامداران مهراد آقای مسعود جهانی و هادی حسینی و میثم ابراهیمی است. هر درآمدی که از کنسرت ها و فروش آهنگ ها به دست می آورد را بین هر سه نفر دیگر تقسیم می کرد.

حمایت بازیگران از مهراد جم

برای بهتر و خوب شدن کارهای مهرداد در شبکه های یوتیوب و اینستاگرام آقای جم در کلیپ های ویدئویی خودش از بازیگران به نام سینما استفاده می کرد. که همین ویدئو ها در اینستاگرام بسیار پر پر بازدید بود. این حمایت بازیگران برای مهراد بسیار نتیجه داد و نام مهرداد را بر سر زبان ها جاری کرد.

بیوگرافی آلارز؛ مدل ایرانی و بلاگر

زندگی شخصی مهراد جم

آقایی جم در مهر هزار و سیصد و نود و نه به کشور ترکیه رفت و در آن جا با خانم دنیا جهانبخت رابطه دوستی برقرار کرد و شروع حواشی های مهراد در شبکه های مجازی شد. طبق خبرهای که در شبکه های مجازی دست به دست کشت حاکی بر ازدواج آقای جم با دنیا جهانبخت را می داد. آقای جم با دنیا به صورت رسمی عقد کردند و برای زندگی مشترک راهی انگلستان شدند. سرانجام در سال هزار و چهارصد خانم جهانبخت خبر بارداری خود را در اینستاگرام رسانه ای کرد. مهراد در همان سال هزار و چهارصد با قهر و آشتی های که بین خود و دنیا داشت پشت پا به همه چیز زد و به ایران بازگشت.خانم دنیا جهانبخت به همراه پسرش در انگلستان زندگی می کنند.

کنسرت مهراد جم

مهراد اولین کنسرت خود را در بهمن هزار و سیصد و نود هشت در جزیره کیش برگزار کرد. لباس و نحوه اجرای مهراد در کنسرت حواشی های زیادی را به وجود آورد. اجرای کنسرت بعدی مهراد در آبادان بود و در کنسرت دوم خود آقای جم بسیار خوب درخشید. مهراد در خوانندگی بسیار خوب درخشش پیدا کرد و یکی از موفقیت های یک خواننده خوب داشتن طرفداران زیاد اوست.

شهرت مهراد جم

یکی از علت های شهرت مهرداد حضور او در برنامه شب عید فرمول یک علی ضیا بود. آقای جم با تک آهنگ شمال و غمت نباشه با تنظیم مسعود جهانی به اوج شهرت رسید.

مهرداد جم در اینستاگرام

مهراد در اینستاگرام فعالیت چشمگیری دارد. آقای جم با منتشر کردن عکس ها و فیلم های از زندگی شخصی خود در اینستاگرام توانست هوادارانی را برای خودش به دست آورد. پست ها و استوری های مهراد در اینستاگرام بازخورد ها زیادی دارد. مهرداد در فضای مجازی اینستاگرام بسیار حواشی دارد. حاشیه های آقای جم در اینستاگرام بازتاب های زیادی را پیدا دارد. و نظر کاربران اینستاگرامی را به خودش جلب کرد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا